Abonēšanas opcija. Atsauksmes


Nē Vai vēlaties sniegt vēl kādas atsauksmes?

Definīcija - ko nozīmē Abonēt?

Korporācijai Microsoft tiks nosūtītas atsauksmes: nospiežot abonēšanas opcija pogu, jūsu atsauksmes tiks izmantotas, lai uzlabotu Microsoft produktus un pakalpojumus. Konfidencialitātes politika. Iesniegt Paldies.

abonēšanas opcija kādas iespējas fortiem

Šajā rakstā Abonēšanas centrs ir mārketinga lapa, kur noteiktas kontaktpersonas var pārvaldīt savas un jūsu organizācijas saziņas preferences un kontaktinformāciju. Visos mārketinga e-pasta ziņojumos, ko izveidojat, izmantojot Dynamics Abonēšanas opcija, ir jāiekļauj saite uz abonēšanas centru.

Mārketinga e-pasta ziņojumos neizdosies veikt kļūdu pārbaudi, ja mēģināsiet publicēt ar ziņojumu, kurā nav šīs saites. Visos mārketinga e-pasta ziņojumos abonēšanas centra saite jāiekļauj divu tālāk minēto iemeslu dēļ.

Arduino infrasarkano šķēršļu novēršanas modulis ar kodu supersu kā atjaunināt bināro

Juridiskas prasības: daudzās valstīs vai reģionos ir spēkā tiesību akti, kuri pieprasa visos mārketinga e-pasta ziņojumos iekļaut saiti abonementa anulēšanai. Piegāde: surogātpasta filtri un interneta reputācijas pārraugi atpazīst mārketinga e-pasta ziņojumus, un tie var noņemt ziņojumus, kuros nav iekļauta saite abonementa anulēšanai.

Visos abonēšanas centros tiek iekļauta izvēles rūtiņa Nesūtīt e-pastu.

 • Viss, kas jums jāzina par saķeres abonementiem by Brads Stephensons Share on Facebook Share on Twitter Pievienojieties un atsaukieties uz Twitch, kāpēc jums vajadzētu, un visu par apakšlīmeņiem Svarīgākie abonēšanas maksājumi ir ikmēneša maksājumi, kas paredzēti Twitch Partners un Filiāleslai skatītāji varētu atbalstīt savus iecienītākos kanālus.
 • Abonēšanas centra iestatīšana (Dynamics Marketing) | Microsoft Docs
 • Opciju tirdzniecība plus
 • Viss, kas jums jāzina par saķeres abonementiem
 • Kalendāra importēšana vai abonēšana pakalpojumā zvardessautuve.lv
 • Kā nopelnīt naudu bez depozīta
 • Galvenais Uzņēmējdarbība Kas ir abonēšana?

Ja kontaktpersona atlasa šo opciju, kontaktpersonas ierakstam tiek iestatīts karodziņš Nesūtīt lielapjoma e-pastu, un programma Dynamics Marketing nekad nesūtīs šai kontaktpersonu nekādus mārketinga e-pasta ziņojumus.

Abonēšanas centrā var iekļaut vairākas papildu abonēšanas opcijas, piemēram, pieejamo biļetenus sarakstu.

Ziņojuma izveide SalesForce

Pievienojot abonēšanas centram vairākus atšķirīgus adresātu sarakstus, iegūsit iespēju uzzinātu vairāk par kontaktpersonu interesēm, kā arī sniegsit kontaktpersonām papildu iespējas, t. Sistēmā Dynamics visi abonementu saraksti ir statiski mārketinga adresātu saraksti, un opcija Nesūtīt lielapjoma e-pastu ir kontaktpersonas entītijas atribūts. Tas nozīmē, ka opcija Nesūtīt lielapjoma e-pastu ignorē abonementu saraksta dalībniekus.

Tomēr tas nozīmē arī to, ka saraksta dalībnieki var tikt atkārtoti aktivizēti, ja vēlāk kontaktpersona noņem atzīmi no izvēles rūtiņas Nesūtīt lielapjoma e-pastu.

abonēšanas opcija opciju stratēģijas pārskati

Kontaktpersona abonēšanas centram var piekļūt, tikai noklikšķinot uz saites, kas tiek nosūtīta e-pasta ziņojumā. E-pasta ziņojumos iekļautās saites vienmēr tiek personalizētas katram adresātam.

Tas nozīmē, ka programma Dynamics Marketing vienmēr zina, kura kontaktpersona pieprasīja abonēšanas centru, un aizpilda to ar zināmo kontaktpersonas informāciju un abonementiem. Abonementu sarakstus var arī pievienot standarta mārketinga lapām.

Kā izveidot pārskatu SalesForce?

Tādējādi ienākošās iepriekš zināmas kontaktpersonas var vienlaicīgi reģistrēties vienam vai vairākiem adresātu sarakstiem brīdī.

Svarīgi Abonementu saraksti tiek pārvaldīti kontaktpersonu līmenī.

 1. The New York Times ir parakstījis, ka Apple News atsaukšana ir balstīta uz faktu, ka tā "nesaskan ar savu stratēģiju veidot tiešas attiecības ar maksājošiem lasītājiem".
 2. Nav komentāru HBO ir kļuvusi par vienu no populārākajām maksājumu platformām, lai patērētu straumēšanas saturu.

Ja vairākām kontaktpersonām ir viena un tā pati e-pasta adrese, tikai konkrētā kontaktpersona, kas atteicās, pārtrauks saņemt e-pasta ziņojumus. Citas kontaktpersonas, kas izmanto to pašu e-pasta adresi, turpinās saņemt e-pasta ziņojumus.

Account Options

Ja jums ir nepieciešams, lai atteikšanās tiktu apstrādātas e-pasta līmenī, jums būs jāizveido pielāgoti procesi. Papildinformācija Abonementu pārvaldība e-pasta līmenī. Abonēšanas centru publicēšanas metodes abonēšanas opcija vieta Labs abonēšanas centrs ir īpaši svarīgs jebkurai organizācijai, kura izmanto e-pasta mārketingu.

Kā minēts iepriekš, daudzās jurisdikcijās līdzeklis ir nepieciešams saskaņā ar tiesību aktu prasībām, un tā saite ir jāiekļauj visos nosūtītajos mārketinga e-pasta ziņojumos.

Varat palaist tik daudz abonēšanas centru, cik vēlaties, piemēram, lai atbalstītu dažādus zīmolus vai produktu saimes, bet noteikti jābūt vismaz vienam abonēšanas centram. Katrs abonēšanas centrs var piedāvāt tik daudz dažādu abonementu sarakstu, cik vēlaties, bet katram abonēšanas centram ir jānodrošina iespēja kontaktpersonām atteikties no visu mārketinga e-pasta ziņojumu saņemšanas.

 • Pirmajās 14 dienās saturs tiek subtitrēts spāņu valodā.
 • New York Times paziņo par iziešanu no Apple News | IPhone jaunumi
 • Tirdzniecības iespējas pēc signāliem
 • Signālu abonēšanas opcijas. Ārējais signālu nodrošinātājs
 • Kas ir abonēšana? - definīcija no tehopedijas - Uzņēmējdarbība -
 • Peļņas grafiks pif globālais internets
 • Iespējas 60 sekundēs kas patiešām nopelnīja naudu bināros opcijās, nav ierobežojumu, jo tirgojās privāts tirgotājs saites un vietnes, kā nopelnīt.

Noklusējuma abonēšanas centrs Katrai Dynamics Marketing instancei tiek nodrošināts noklusējuma abonēšanas centrs. Šī noklusējuma lapa instances Service Fabric darbojas natīvi, un nav nepieciešams Dynamics portāls vai ārēja tīmekļa vietne. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu, ka visas organizācijas, kurās darbojas programma Dynamics Marketing, var nodrošināt šo būtisko līdzekli, pat ja tām nav Dynamics portāla vai ārējas tīmekļa vietnes.

Lai atrastu, pielāgotu un skatītu noklusējuma abonēšanas centru, veiciet tālāk norādītās darbības. Sarakstā atrodiet lapu Noklusējuma mārketinga lapa.

1 - Izveidojiet jaunu SalesForce ziņojumu

Šī lapa ir noklusējuma abonēšanas centrs. Atlasiet Noklusējuma mārketinga lapa, lai to atvērtu. Lai lapu atvērtu jaunā pārlūkprogrammas cilnē, atlasiet globusa pogu.

abonēšanas opcija kā ātri ieguldīt un nopelnīt

Pēc noklusējuma lapa jau ir publicēta. Ja vēlaties to pielāgot, komandjoslā atlasiet Rediģēt un pēc tam strādājiet ar to tāpat kā abonēšanas opcija jebkuru citu mārketinga lapu.

Abonementu saraksta izveide

Papildinformācija Kad esat beidzis pielāgošanu, atlasiet Saglabāt. Lapā tiks automātiski publicētas izmaiņas, un tā tiks atgriezta publicētā stāvoklī. Svarīgi Nekad neizdzēsiet noklusējuma abonēšanas centra lapu! Šī ir vienīgā lapa, kas ir publicēta Service Fabric, nevis portālā vai ārējā tīmekļa vietnē.