Aizvērt iespēju, Horizon | Versijas


Любовь Разум Месть 29 серия на русском языке (Фрагмент №1) - Aşk Mantık İntikam 29.Bölüm zvardessautuve.lvnı

Aizvērt iespēju iebūvētās iespējas Visas populārās pārlūkprogrammas ļauj tuvināt un attālināt jeb samazināt attēloto saturu. Operētājsistēmas iebūvētās iespējas Operētājsistēmā Windows 10 un Windows 7 ir palielinātājs - programma, kas ļauj tuvināt.

aizvērt iespēju

Parādās mazs pārklājošs logs, kuru var pārvietot ar peli un tuvināt visu tajā esošo saturu dažādos attālumos. Kontrasta maiņa Šī tīmekļvietne ļauj lietotājiem iegūt lielāku teksta kontrastu, mainot satura krāsas.

aizvērt iespēju

Tīmekļvietnes kontrastu iespējams nomainīt trīs dažādās kombinācijās: balts teksts uz melna fona, melns teksts uz dzeltena fona, dzeltens teksts uz melna fona. Mainīt lapas kontrastu Ekrānlasītāja izmantošana Ekrānlasītājs ir programmatūra, kas mēģina noteikt un interpretēt to, kas tiek attēlots ekrānā. Pēc tam šī interpretācija tiek atkārtota lietotājam audio formā vai ar Braila displeja palīdzību.

aizvērt iespēju

Šīs vietnes saturs ir izveidots saskaņā ar ekrānlasītāja tehniskajiem standartiem. Ikona tiek attēlota, atverot konkrēto saturu zem virsraksta. Audio satura transkripcija Audio satura transkripcija jeb audio satura pārveide teksta formātā ir funkcionalitāte, kas paredzēta, lai audio saturu varētu izlasīt.

aizvērt iespēju

Vietās, kur tīmekļvietnē ir audio saturs, šai datnei pievienota arī satura transkripcija jeb audio saturs rakstīta teksta veidā. Dalīties ar šīs lapas saturu!

aizvērt iespēju

Izvēlies sociālo tīklu, kurā Tu vēlies dalīties ar šīs lapas saturu. Main warp.

  1. Ugunsnelaime: kā glābties pašam un palīdzēt citiem - LV portāls
  2. Vēl var paspēt pieteikties dalībai pēdējā Nākotnes pilsētas spēlē Vēl var paspēt pieteikties dalībai pēdējā Nākotnes pilsētas spēlē Kultūras ziņas
  3. Kur jūs varat ātri nopelnīt naudu internetā
  4. Binārās opcijas 200
  5. OS X – Jaunumi – Apple (LV)
  6. Microsoft Excel Datu virkņu veidošana
  7. Ugunsnelaime: kā glābties pašam un palīdzēt citiem Publicēts pirms 6 gadiem.