Atteikuma iespējas. Atteikuma tiesības


Ko darīt, kad saņem no klienta atteikumu?

Atteikuma tiesības Preču atgriešana Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, atteikuma iespējas Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz uzņēmuma e-pasta adresi [email protected]. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma vai Pircējs var aizpildīt zemāk atgriešanas formu norādot pasūtījuma numuru, atgriešanas iemeslu.

atteikuma iespējas

Ja pircējs vēlas atgriest daļēji pasūtījumu, lūdzu, rakstiski miniet preces nosaukumu, izmēru kuru vēlaties atgriest. Preci atgriezt pēc adreses: Tilta iela 32, Rīga Atteikuma iespējas, Latvija Vai nosūtūt atpakaļ uz pakomātu no kura tika saņemta prece par to iepriekš informējot Pārdevēju. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam.

atteikuma iespējas

Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Naudu Pircējam par atgriezto preci, Pārdevējs pārskaita Pircējam uz bankas kontu, no kura veikts pirkums ne vēlāk kā 2 dienu laikā pēc preces saņemšanas, ja prece atgriezta bez bojājumiem, lietojuma pazīmēm, stāvoklī kāds tas bijis nosūtīšanas brīdī Pircējam.

atteikuma iespējas

Prece nedrīkst būt valkāta vai izmantota jebkurā citā veidā. Prece nedrīkst būt bojāta vai zaudējusi savu pirmreizējo izskatu.

Bezlimits jauniešiem

Precei jābūt savā oriģinālajā iepakojumā un iepriekšējā izskatā. Pie preces jābūt visas etiķetes, tās nedrīkst būt nogrieztas, noplēstas utt.

atteikuma iespējas

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma Pārdevējs atteikuma iespējas tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Preču apmaiņa Iegādāto preci var apmainīt pret identisko tikai citā izmērā vai krāsā, ja precei ir saglabātas oriģinālās etiķetes un iepakojums. Preces apmaiņa var tikt veikta veikalā, Rīga Tilta iela 32, iepreikš brīdinot par vēlamo preču apmaiņu vai atsūtot preci atpakaļ izmantojot pakomātus, sedzot sūtīšanas izdevumus, ne vēlāk kā 14 kalendārās dienas pēc preces saņemšanas.

atteikuma iespējas

Ja apmaiņa nav iespējama uzreiz, pārdevējam ir tiesības apmaiņu veikt 7 darba dienu laikā. Vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju; 3. Strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

atteikuma iespējas

Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:.