Būtiska iespēja, E-risinājumi – iespēja ērti saņemt valsts pakalpojumus Latvijā dzīvojošajiem ārzemniekiem


Aizvērt Vai zinājāt, kādēļ jūsu uzņēmumam ir būtiska stipra preču atgriešanas politika?

būtiska iespēja

Kamēr visu apsverat, jums vajadzētu zināt, ka UPS var jums palīdzēt izveidot jaunus darbības principus ar skaidriem preču atgriešanas risinājumiem, kas var veidot labāku iepirkšanās pieredzi un vienlaikus palīdzēt uzlabot noliktavas krājumu plānošanu un rezultātus bilances atskaitē.

Ja joprojām ir nepieciešami pārliecinoši argumenti, lūk trīs veidi, kā UPS atgriešanas pakalpojumi var jums palīdzēt: Sazināties ar UPS 1. Efektīva darījumu apstrāde padarīt mierīgākus klientu prātus un garantēt viņu lojalitāti, padarot jūsu uzņēmuma preču atgriešanas procesu nevainojamu.

Biedrība Brīnummāja Konference MANA IESPĒJA - 3 daļa

UPS atgriešanas pakalpojumu risinājumi var palīdzēt ātri apstrādāt klientu preču atgriešanas pieprasījumus, jums atliks vien pabeigt atlikušo darījumu daļu, kas saistīta ar atmaksāšanu, apmaiņu vai kredītiem. Atgrieztās preces ir viegli būtiska iespēja ar "Quantum View" pārvaldnieku® vai UPS izsekošanas funkciju, kas nodrošina labāku pārredzamību un ienākošo atgriezto preču plānošanu.

būtiska iespēja

Izmantojiet šos rīkus, lai uzlabotu klientu apkalpošanas servisu, un regulāri informējiet klientus, pateicoties tiešajai piekļuvei izsekošanas datiem. Atgriešanas pakalpojumi var palīdzēt saglabāt šo preču vērtību, jo tās tiks ātri nogādātas noliktavā, izremontētas vai saglabātas.

būtiska iespēja

Pārspējiet klientu gaidas Nodrošiniet visnotaļ individuālu preču atgriešanas pieredzi, izmantojot "UPS Returns® Exchange" - augstākās kvalitātes preču atgriešanas pakalpojumu, kas tirgotājam sniedz iespēju vienlaicīgi piegādāt aizstāšanai paredzēto preci un paņemt atgriežamo.

Šis līgumpakalpojuma risinājums ir ideāli piemērots augstvērtīgām mazumtirdzniecības precēm, elektronikas iekārtām vai veselības aprūpes ierīcēm, jo tiek nodrošināts, lai prece tiktu atgriezta un pārvadāta pareizi, minimalizējot preču sabojāšanas risku.

Kam atļauts iegūt būtisku līdzdalību?

Elastīgie UPS atgriešanas pakalpojumu risinājumi ir izcili piemēroti sūtītājiem, kuri veic liela apjoma vai retus sūtījumus un kuriem ir nepieciešams ērts veids, kā īstenot preču atgriešanu. Izmantojiet "Quantum View Notify"® vai UPS izsekošanas pakalpojumus, lai izsekotu atgrieztās preces un uzlabotu darba procesu, identificējot un sadalot kategorijās atgrieztās preces.

būtiska iespēja

Uzziniet vairāk par "Quantum View Notify" 3. Unikālu uzņēmējdarbības vajadzību apmierināšana UPS atgriešanas pakalpojumi var sniegt uzņēmumam priekšrocības arī tad, ja neveicat tirdzniecības darījumu.

būtiska iespēja

Sūtītāji var pielietot unikālāku pieeju un izmantot atgriešanas iespējas pilnībā citiem nolūkiem. Jo vienkāršāk būs veikt darījumus ar jūsu uzņēmumu, jo lielāka iespēja, ka būsiet pirmais, par kuru klienti iedomāsies, kad būs nepieciešams jūsu nozares pakalpojums vai būtiska iespēja, vai, ja tiem tiks lūgts padoms šāda tipa preču vai pakalpojumu sniedzēja izvēlē.

būtiska iespēja