Hipertradings procesorā


Papildu informāciju par konkrētām ierīcēm varat izpētīt oficiālajā Intel resursā. Šie procesori ir dārgāki nekā standarta atbloķētās mikroshēmas. Bet vai ir iespēja pārspīlēt citas Intel procesoru sērijas? Protams, jā, bet pats uzņēmums ļoti attur no "atbloķētu" mikroshēmu pārspīlēšanas hipertradings procesorā mērā, ka Intel speciālisti visos iespējamos veidos cenšas apspiest visas pārspīlēšanas iespējas, izmantojot atjauninājumus un citu programmatūru. Mātesplate Jūsu mātesplatei arī jāatbilst noteiktiem kritērijiem un jābūt piemērotai pārspīlēšanai.

No tehniskā viedokļa tā var būt jebkura mātesplate, taču ir ļoti vēlams, lai tas būtu īpaši izstrādāts modelis overclocking. Jebkurš "spēles" modelis būs piemērots pārspīlēšanai, taču tas maksās vairāk nekā jebkura standarta opcija. Produktīvu mātesplatju izvēle ar plašām pielāgošanas iespējām un visu veidu papildu iespējām datoru tirgū ir neticami plaša, taču priekšroka jādod ražotājiem, kuru laiks ir pārbaudīts, piemēram: Asus; Gigabaits; EVGA; Mātesplatē jābūt ar procesoru saderīgai ligzdai.

CPU dzesēšanas sistēma Jebkura pat atbloķēta procesora pārslēgšana nozīmē efektīvas dzesēšanas sistēmas uzstādīšanu. Pēdējam vajadzētu būt hipertradings procesorā jaudīgam, aprīkotam ar lielu ventilatoru vai pat vairākiem un lielu radiatoru.

Daži X un K sērijas procesoru modeļi tiek piegādāti bez dzesētājiem, kas nedaudz samazina to izmaksas un dod lietotājam iespēju pašiem uzstādīt jaudīgu dzesēšanu. Jo jaudīgāks un efektīvāks dzesētājs, jo mazāk CPU uzsilst, hipertradings procesorā nozīmē, ka procesoru var pārspīlēt vairāk, palielinot datora kopējo veiktspēju.

Gaidiet, ka jaunākās sistēmas maksās daudz, jo īpaši augstākās klases šķidruma dzesēšanas iespējas. Un, ja gaisa versijas gadījumā jūs varat turēt tūkstošu rubļu robežās, tad ūdens sistēmas iegāde maksās tūkstošus.

Izvēloties jaunu dzesētāju, pievērsiet uzmanību tādiem svarīgiem parametriem kā saderība un kā noķert bitcoin. Gan gaisa, gan šķidruma opcijām jāatbilst datora mātesplates ligzdai. Tāpat datora korpusa iekšpusē jābūt pietiekami daudz brīvas vietas dzesēšanas sistēmas atrašanās vietai un efektīvai gaisa plūsmas cirkulācijai. Nedaudz par skalpēšanu Daudziem procesora pārspīlēšana ir saistīta ar tā saucamo "skalpēšanu".

Šī "darbība" ļauj nedaudz un dažreiz ievērojami, atkarībā no situācijas atbrīvoties no putekļiem un netīrumiem procesora pamatnes ventilācijas kanālos un bināro opciju prognozēšanas programma samazināt mikroshēmas sildīšanas darba temperatūru.

Procedūru var raksturot šādi: noņemiet vāku no mikroshēmas, notīriet caurumus, nomainiet termopasta un uzlieciet vāku atpakaļ. Skalpēšana ne vienmēr tiek veikta pārspīlēšanas laikā.

Заключение

Procedūra var būt nepieciešama daudzos citos gadījumos, kad nepieciešams uzlabot siltuma izkliedi no CPU kristāliem un tādējādi palielināt pēdējā kalpošanas laiku. Ja uzskatāt, ka procesora skalpošana ir ļoti svarīga, sazinieties ar profesionālu, vēlams, lielu specializētu servisa centru.

Joprojām ir labāk neuzticēties nepieredzējušiem IT speciālistiem ar dārgu procesoru. Vai jums vajadzētu pārspīlēt klēpjdatoru?

Atšķirības starp Turbo Boost 2.0 un 3.0

Iespēja palielināt CPU frekvenci nav pieejama visos klēpjdatoru modeļos. Šī opcija ir pieejama tikai dažiem spēļu modeļiem vai ierīcēm ar jaudīgu procesoru un jaudīgiem dzesētājiem. Jūs varat mēģināt pārspiest CPU, palielinot kopnes frekvenci, taču tas noteikti ietekmēs temperatūru un līdz ar to arī sistēmas stabilitāti. Kopumā mēs varam teikt, ka overclocking un klēpjdators ir nesavienojamas lietas.

Просто и понятно. Обучаем технологиям

Intel procesoru pārspīlēšana, izmantojot BIOS Uzlaboti pārspīlētāji pārsvarā datoru pārspīlē "ar rokām", neuzticoties speciāli šim nolūkam izveidotām utilītprogrammām. Un zināmā mērā tas ir pareizi: manuālā hipertradings procesorā ļauj lietotājam pilnībā vai gandrīz pilnībā kontrolēt procedūru un izvairīties no iespējamiem pārsteigumiem. Tomēr šī metode prasa izpratni par to, ko jūs darāt, un stingru attiecīgo norādījumu ievērošanu.

Turbo pastiprināšanas režīms procesorā Kā palielināt procesora turbo. Man bija iespēja instalēt Intel Turbo Boost monitoru, taču tur ir teikts, ka Turbo Boost nav iespējots. Lai gan es joprojām varu redzēt standarta ātrumu, bet es to arī redzu "Enerģijas taupīšana" parādās, kad procesors darbojas lēnāk. Tas palēnina procesoru līdz ~ MHz un paliek tur neatkarīgi no tā. Lietderība Intel mikroshēmojums Lietderība ir jaunākā versija un administrācijā neesmu atradis nevienu Turbo Boost draiveri vai pakalpojumu.

Pat ja jūs nekad neesat viņiem pieskāries. Lai iekļūtu BIOS, restartējiet datoru un tūlīt pēc barošanas ieslēgšanas vairākas reizes nospiediet pogu Dzēst. Atkarībā no ierīces modeļa tas var būt arī Escape, F1, F12 vai citi: Papildus hipertradings procesorā BIOS iestatījumu atiestatīšanai šeit, iespējams, būs jāveic dažas izmaiņas: jauniem Intel procesoriem ir Turbo Boost, kas ir jāatspējo visiem kodoliem; ir nepieciešams deaktivizēt C State režīmu, ja tāds ir; pievērsiet uzmanību enerģijas taupīšanas iespēju klātbūtnei atkarībā no konfigurācijas tās var tikt nosauktas atšķirīgija tādas ir, atspējojiet tās.

Versija: 1. Tikmēr Overclocking noved pie ievērojamu abu procesoru atdalīšanu.

Pēc iepriekš minēto darbību veikšanas noteikti saglabājiet iestatījumus, restartējiet datoru un piesakieties. Mēs veicam iepriekšēju stresa testu Pirms pārspīlēšanas jums jāveic iepriekšēja OS stresa hipertradings procesorā. Tādējādi tiek pārbaudīta visu PC mezglu "stabilitāte". Lai veiktu testēšanu, jums jālejupielādē programma AIDA64, kas, lai gan tā ir specializēta programmatūra, ir ļoti viegli lietojama un intuitīva: Temperatūras vērtībām ir izšķiroša nozīme pārspīlēšanā.

Pārbaudot procesoru ar noklusējuma iestatījumiem, sensoru parādītā temperatūra atkarībā no CPU modeļa, dzesēšanas sistēmas efektivitātes un citiem faktoriem var svārstīties no 45 līdz 70 grādiem. Šie skaitļi jums var šķist pārāk karsti, taču par to nav jāuztraucas: mūsdienu augstas veiktspējas centrālajiem procesoriem tie ir normāla veiktspēja zem slodzes.

Ja testa laikā procesors uzsilst līdz maksimālajai pieļaujamajai vērtībai, kas atrodas grādu robežās, sistēma automātiski samazinās spriegumu vai pilnībā izslēgs CPU. Tomēr šī situācija liek domāt, ka mikroshēma darbojas līdz galam, un, visticamāk, jūs to nevarēsit pārspīlēt, neveicot pasākumus dzesēšanas uzlabošana, termopasta nomaiņa utt.

Pēc stresa testa veikšanas vai vēlams pārbaudesņemot vērā faktu, ka procesora temperatūra nepārsniedz grādus, ir pienācis laiks sākt pārspīlēšanu. Bet nevajadzētu aizmirst, ka pārspīlēšanas galvenais mērķis ir palielināt mikroshēmas veiktspēju, neapdraudot sistēmas stabilitāti līdz maksimāli iespējamajam drošam līmenim.

Katrs no tiem lieliski tiek galā ar uzdevumu, turklāt ir iespējams izmantot divu vai vairāku uzskaitīto utilītu kombinācijas. Procesora reizinātāja paaugstināšana Sāksim procesora pārspīlēšanu, palielinot CPU pulksteņa hipertradings procesorā. Tas ir galvenais nosacījums, kas nepieciešams, lai palielinātu CPU darbības frekvenci. Ja viss ir stabils un temperatūra nepārsniedz maksimālās vērtības, palieliniet reizinātāju vēl par vienu soli.

Atkārtojiet procedūru, līdz dators testēšanas laikā parāda kļūdu, sasalst vai negaidīti restartējas.

Kā palielināt procesora turbo. Turbo pastiprināšanas režīms procesorā

Turklāt monitorā var parādīties artefakti: svītras, izkropļojumi, melni laukumi. Beigu punkts ir temperatūras slieksnis. Ja testēšanas rezultātā sistēma avarē, atgriezieties nolaidiet reizinātāju līdz pēdējai stabilajai vērtībai un pārejiet pie nākamās instrukcijas.

Temperatūras sliekšņa sasniegšana nozīmē pārspīlēšanas beigas un pāreju uz pēdējo hipertradings procesorā - ja esat apmierināts ar rezultātu, vai turpmāku aparatūras jaunināšanu - ja rezultāts nav apmierinošs. Mēs palielinām kodolu spriegumu Procesora kodolu sprieguma paaugstināšana jāveic tikai tad, ja dators ir izturējis iepriekšējo pārbaudi: tas netika pārstartēts, neizslēdzās un nesasaldēja.

Šķeldas temperatūrai jābūt pieņemamās robežās. Sprieguma pieaugums proporcionāli ietekmēs pēdējo, un to arī nevajadzētu atlaist: Atkārtojiet procedūru tāpat kā iepriekšējo, līdz sistēma avarē vai tiek pārsniegta procesora sliekšņa temperatūra.

Kad tas notiek, atkāpieties par vienu soli un pārejiet pie pēdējā stresa testa. Galīgā pārbaude Pēdējais stresa tests tiek veikts programmā AIDA64 vai līdzīgās utilītprogrammās, kā aprakstīts iepriekš, bet dažu stundu laikā. Šajā gadījumā datoram vajadzētu strādāt stabili, procesors un citas ierīces sastāvdaļas nedrīkst hipertradings procesorā.

Ja dators neiztur palaist, vienu soli atceliet iestatīto vērtību vērtību un vēlreiz pārbaudiet. Hipertradings procesorā, līdz sasniedzat optimālu rezultātu. Pārspīlēšana ar programmām Intel procesoru pārspīlēšana, izmantojot īpašas programmas, atvieglo overclocking procesu, jo tas tiek veikts tieši Windows vidē. Pirms turpināt, ieteicams atiestatīt BIOS iestatījumus uz noklusējuma slepenas naudas binārās iespējas un veikt iepriekšēju stresa testu.

Pēc katras frekvences palielināšanas par vienu soli ir jāpārbauda sistēmas stabilitāte. Kad esat pabeidzis, veiciet globālu stresa testu. Šeit viss ir tāds pats kā iepriekš aprakstītajā manuālajā metodē. Programma lieliski darbojas ar visām jebkura bita Windows versijām un daudzām mātesplatēm. Ir krievu valoda. Jūs varat vai nu iegādāties programmatūru ar pilnu funkcionalitāti, vai arī apmierināties ar tās bezmaksas samazināto versiju, kas ir pilnīgi pietiekami, lai pārslogotu procesoru.

Hipertradings procesorā bināro opciju skolotājs CPU veiktspēju, izmantojot CPUFSB, rīkojieties šādi: Starp Bitcoin naudas likme priekšrocībām ir šādas: interfeisa vienkāršība un ērtības; atbalsts krievu valodai; "Karstā" pārspīlēšana, nerestartējot sistēmu.

Lietderības galvenais trūkums ir tas, ka izstrādātājs ir pārtraucis jaunu versiju un atjauninājumu izlaišanu vecajām programmas versijām.

Ar tās palīdzību jūs varat palielināt kopnes frekvenci, palielinot datora kopējo veiktspēju daudzos mātesplatēs. Programma labi darbojas visās modernās un novecojušās Microsoft operētājsistēmās. Programma ir bezmaksas, galvenā saskarnes valoda ir angļu. Procesora pārspīlēšana, izmantojot to, tiek veikta šādi: Lietderības galvenās priekšrocības ir: manipulācijas hipertradings procesorā reālā laikā, restartējot OS; saskarnes vienkāršība un ērtības.