Iespēju skaidrojums. Satura rādītājs


Piedāvājam 20 jaunāko un jūnijā publicēto skaidrojumu sarakstu. Reitinga princips — visvairāk lasītie! Vai uzlabos drošību uz ceļiem?

Viņa mīl komfortu, vīru ar pabiezu naudas maku. Taču, ja arī nav Šo priekšnoteikumu, samierinās un apkārtējos uztur možu garu.

zaudēja hipertradingu 7

Vārds ir personas uzticīgs līdzgaitnieks, jo atšķirībā no uzvārda, ko stājoties laulībā viens no laulātajiem mēdz mainīt, vārdu savā dzīves laikā parasti nemainām. Vārds ir mūsu identitāte un simbols.

PMLP piedāvā iepazīties ar Latvijas Iedzīvotāju reģistrā reģistrētajiem personvārdiem, to skanīgumu un oriģinalitāti.

darba signāli binārām opcijām

Meklēšanas palīdzība Meklēšanas lauciņā ievadot vārdu un noklikšķinot nospiežot uz vārda Meklēt, uzzināsiet, cik personu ar šādu vārdu ir reģistrētas Latvijas Iedzīvotāju reģistrā. Pakalpojums nodrošina iespēju pārbaudīt, cik personas ar interesējošo vārdu ir iekļautas Iedzīvotāju reģistrā, kā arī noskaidrot, kāds ir biežāk izplatīto vārdu skaidrojums.

Patieso labuma guvēju skaidrojums Satura rādītājs 6. Nodibinājumi 7. Reliģiskās organizācijas un to iestādes 8. Informatīvie materiāli 9.

Ja personai ir divi vārdi, varēsiet uzzināt, kādās kombinācijās šis vārds ir lietots ar citiem personvārdiem. Lūdzu ņemt vērā, ka šajā datubāzē ir iekļauti arī ārzemnieku vārdi oriģinālformā piemēram, Nicola, Alexkas reģistrēti Iedzīvotāju reģistrā, un iespēju skaidrojums vārdi nav atveidoti atbilstoši latviešu literārās valodas normām.

Neskaidrību gadījumā par pareizu personvārda atveidi latviešu valodā iesakām sazināties ar Latviešu valodas aģentūru, rakstot uz konsultacija valoda.

Ja Jūsu ievadītais vārds ir arī kāda cita personvārda daļa, tiks atlasīti arī šie vārdi. Datu bāzes stāvoklis uz:

tickstrike indikators binārām opcijām