Konvertēšanas opcija. Konvertēt DVD video AVI formātā


Melnbaltā konvertēšana - 3 iespējas programmā Adobe Lightroom

Nav komentāru VLC, iespējams, ir vispopulārākais multivides atskaņotājs pēdējos gados. Ir zināms, ka tirgū ir izveidojies iedobums, pateicoties tam, ka tam ir daudz priekšrocību, ko citi nepiedāvā.

  1. Kā konvertēt JPG uz PDF operētājsistēmā Linux Linux narkomāni
  2. Tirdzniecības platformas tirdzniecībai
  3. Piedāvājuma un pieprasījuma zonas binārās opcijās
  4. Ātrākais ienākums un visuzticamākais ieguldījums
  5. Neatkarīgi no tā, vai piesakāties kaut kur vai sūtāt savu CV, viena no ierastajām lietām ir PDF faili.
  6. Mazinoši vērtspapīri gads zvardessautuve.lv
  7. Piezīmes; Series.
  8. Konvertēšanas opcija, Kas ir datu konvertēšanas pakalpojums?

Viena no stiprākajām pusēm ir savietojamība ar visu veidu formātiem. Mēs tajā varam atskaņot visu veidu video un audio failus. Arī funkcija, kuru, iespējams, daudzi lietotāji nezina, ir tas, ka pateicoties VLC mēs varam pārveidot formātus.

Kā konvertēt pdf failus uz Epub ar Caliber

Tātad, ja jums ir audio vai video fails, kuru vēlaties konvertēt, jo gatavojaties to nosūtīt vai atskaņot citā ierīcē, varat izmantot šo programmu, lai to pārveidotu šajā formātā. Tas ir vienkāršs process, lai iegūtu, ka nļauj jums iegūt failus vēlamajā formātā.

konvertēšanas opcija

Tādā veidā, ja jums ir fails tādā formātā, kuru nevar atskaņot visās ierīcēs, vienmēr varat izmantot formātu konvertēšanas funkciju. To ir viegli izmantot, un tam ir milzīga lietderība, jo mēs to bez problēmām varam izmantot ar video un audio failiem.

Kā konvertēt dokumentu no Word uz PDF

Lai gan mēs varam arī atvērt programmu, neatverot failu, konvertēšanas opcija gadījumā ir iespējamas abas iespējas. Kad programma ir pieejama datora ekrānā, noklikšķiniet uz vidējās opcijas, kas atrodas ekrāna augšējā kreisajā daļā. Tajā parādīsies konteksta izvēlne, kurā mums ir pieejamas visu veidu iespējas. Viena no iespējām, ko tajā brīdī varam izmantot, ir konvertēšana, uz kura mums šajā gadījumā būs jānoklikšķina.

konvertēšanas opcija

Pēc tam ekrānā tiek atvērts jauns logs, kurā mēs varam sākt šī audio celiņa pārveidošanu. Tad, noklikšķiniet uz pogas Pievienot, ja mēs šo konvertēšanas opcija neesam atvēruši VLC.

Ja failu esat atvēris, izmantojot programmu, šī starpposma darbība jums nebūs jāveic.

konvertēšanas opcija

Pēc tam mēs izvēlamies failu, kuru vēlamies konvertēt no mapes datorā, lai procesu varētu veikt. Dažas opcijas parādīsies nelielā konteksta izvēlnē, no kuras mūs šajā gadījumā interesē konvertēšanas funkcija. Pēc tam VLC mūs aizved uz nākamo logu, kur mēs varam noteikt vēlamā faila formātu. Tajā ir sadaļa ar nosaukumu profils. Noklikšķiniet uz tā, un mēs redzēsim, ka ir saraksts ar visu veidu failiem, kurus mēs varam izvēlēties, lai tie būtu formāts, kādā minētais fails tiks pārveidots.

5 labākie PDF konvertēšanas rīki

Tāpēc ir tikai jāizvēlas formāts, kuru mēs opcijas objekts ir izmantot šajā gadījumā. Kad mēs to esam izvēlējušies, mums jānoklikšķina tikai uz pogas Sākt, lai VLC sāktu pārveidošanas procesu no minētās lietas. Pēc dažām sekundēm attiecīgais fails tiks pārveidots vēlamajā formātā.

Bulk Conversion of Lotus Notes to Exchange Server Mailbox - Mail Migration

Tāpēc mēs vienmēr ar to varam darīt to, ko vēlamies. Ļoti ērti izmantot un tādējādi izmantot šo failu citās ierīcēs vai programmās, kurās mums ir mazāk problēmu ar šo jauno formātu.

Visi no viņiem šajā sakarā sniegs vēlamo sniegumu.

Ja kādā brīdī vēlaties mainīt to atpakaļ uz sākotnējo formātu, tas ir iespējams. Parasti VLC šie formāti ir vienmēr pieejami, lai jūs varētu veikt procesu tik reižu, cik vēlaties, bez lielām nepatikšanām.

Ja vēlaties veikt reverso darbību, jūs varētu interesēt arī komandrindas programma, ko sauc par pdfimages, lai PDF failos esošos attēlus izgāztu JPEG formātā. Bet tas, ko mēs meklējam šajā rakstā, ir tieši pretējs, lai pārietu no JPG uz PDF, izmantojot vienkāršu rīku, kā mēs varēsim redzēt. Starp citu, ir arī tīmekļa lapas, lai veiktu šāda veida reklāmguvumus pilnīgi tiešsaistē un bez maksas Lai veiktu šāda veida reklāmguvumus, mums jāinstalē pakotne ImageMagick vai iepakojums gscan2pdf, atkarībā no tā, vai mēs vēlamies komandrindas metodi vai grafisko metodi.

Tāpēc ir ļoti vienkārši spēt veikt darbu, izmantojot šo rīku. Jūs, iespējams, jau zināt, varat to bez maksas lejupielādēt savā datorā. Konvertēšanas opcija tā ir laba iespēja, kas jāapsver, jo tā ir bezmaksas un ļoti ērti lietojama, kā arī tai ir milzīgs skaits mūs interesējošu funkciju.

konvertēšanas opcija

Raksta saturs atbilst mūsu principiem redakcijas ētika. Lai ziņotu par kļūdu, noklikšķiniet uz šeit. Pilns ceļš uz rakstu: Windows ziņas » vispārējs » Ceļveži un padomi » Kā konvertēt video un audio failus citos formātos VLC Jums var būt interese.