Nesegts variants


Priekšsēdētājs: Kolēģi, lūdzu, ieņemsim vietas!

Kaļķošana bioloģiskajā lauksaimniecīb a

Lūdzu reģistrāciju, un reģistrēsimies. Lūdzu rezultātu. Turpinām debates budžeta jautājumā, tanī darba kārtības jautājumā, ko iesniedza Tautas pašvaldības komisija. Tātad mums palikuši divi debatētāji, kas ir pierakstījušies - Kodoliņa kungs un Kaminska kungs, Finansu ministrijas Budžeta departamenta direktors.

Saskaņā ar LPIA sniegto informāciju lielākā daļa preses izdevēju Latvijā šobrīd strādā ar zaudējumiem, tādēļ pat šobrīd esošie atbalsta mehānismi nav pietiekami. Vislielākos zaudējumus rada darbība reģionālajā tirgū. Saskaņā ar LPIA norādīto izdevēju zaudējumi reģionālajā tirgū sastāda vairāk nekā eiro Tāpēc ļoti būtiski ir saglabāt un stiprināt esošo atbalsta formu. Drukātie mediji Latvijā nevar pastāvēt brīvas konkurences apstākļos bez atbalsta mehānismiem no valsts puses.

Lūdzu, Kodoliņa kungs, jums vārds! Pēc tam - Kaminska kungs.

  • Biplan naudas pelnīšanas sistēma interneta atsauksmēs
  • Tiešsaistes bināro opciju citāti
  • Ātri nopelnīt 1 bitcoīnu dienā
  • Brokeri asarām netic Dalies ar šo rakstu Atšķirībā no Rietumvalstīm, Latvijas apdrošināšanas tirgus pašlaik nepiedāvā kompensēt vulkāna dēļ vispār nenotikušu ceļojumu, un kompensāciju iespējas ir ierobežotas tikai ar ārkārtas mājās atgriešanās izdevumiem.
  • Informācija :: ***

Kodoliņš: Cienījamie kolēģi! Jautājums par tā saukto miljardu, bez šaubām, ir grūti diskutējams, tāpēc ka mums nav to aprēķinu, kādi ir Finansu ministrijas rīcībā, un tāpēc mums ir daudz kur jātic faktiski uz vārda Finansu ministrijas ierēdnim.

Bet skaidrs ir arī viens, ka, pieņemot likumu, šajā zālē mēs visi sapratām un arī es tā sapratu, ka tiek izdalīta dotācija, tieši dotācija, 1 miljarda rubļu apmērā.

nesegts variants izlaušanās binārā opcija

Un šī dotācija tiek sadalīta sakarā ar 6. Tagad izrādās, ka nekādas dotācijas netika piešķirtas, Finansu ministrija to ir sapratusi tādējādi, ka noteikt izdevumu apjomu šīm vajadzībām, izmantojot gan valsts budžeta līdzekļu dotācijas, gan arī vietējā budžeta līdzekļus dažām pašvaldībām.

  • Bitcoin konsensa algoritms
  • Autocartst kā izmantot binārām opcijām
  • Kur iet uz darbu, lai nopelnītu lielu naudu
  • Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
  • gada septembra vakara sēdes stenogramma

Tātad 5. Tātad ir divi traktējumi - Finansu ministrijas izpratne par 5.

Tāpēc faktiski situācija ir tāda, ka, manuprāt, vai nu mums ir jāgroza šis 5. Un šīs dotācijas, ja mēs nemainām pārējās budžeta daļas, nesegts variants nevis 1 miljards rubļu, bet miljons rubļu.

Un tādā gadījumā skaidri un gaiši ir jāpasaka, ka attiecīgās pašvaldības - Rīgas pilsētas un citu pilsētu, kā arī Rīgas, Jelgavas rajona pašvaldības - nesaņem nekādas dotācijas no valsts budžeta, un nav ko mānīt cilvēkus, jo cilvēki citādi iet uz attiecīgajām pašvaldībām un pieprasa atbilstošas summas. Vai arī tiešām ir jāpieņem Tautas pašvaldības komisijas ieteiktais nesegts variants, un tādā gadījumā mums skaidri un gaiši ir jāsaka, ka mums sakrīt likuma par budžetu pirmā daļa, tas ir, pats likums, ar attiecīgajiem pielikumiem, jo pretējā gadījumā vismaz pašreizējā redakcijā nodot vietējiem budžetiem asignējumus Visi tomēr to saprot kā asignējumus no valsts budžeta, bet turpmākajās daļās mēs redzam, ka attiecīgā daudzuma asignējumi nenonāk vietējos budžetos no valsts budžeta.

Laidienu arhīvs

Tātad es redzu šeit nesegts variants variantus. Un viens ir - pieņemt šo Pašvaldības komisijas iesniegto likumprojektu un iziet uz valsts budžeta deficītu. Otrs variants - tomēr grozīt šā likuma 5.

nesegts variants bināro iespēju tirdzniecības stratēģijas 30 minūtes

Manuprāt, to vajadzētu formulēt ļoti skaidri, tas ir, piešķir vietējiem budžetiem dotāciju pabalstu izmaksai trūcīgajiem iedzīvotājiem sakarā ar energoresursu sadārdzinājumu miljona rubļu apmērā saskaņā ar 6. Manuprāt, 6. Šādi divi varianti, manuprāt, ir vienīgie reālie varianti.

nesegts variants ieņēmumi no saistīto programmu ieņēmumiem internetā

Runājot par strīdu, vai dažas pašvaldības iegūst un dažas zaudē, es, būdams Rīgas rajona deputāts un pats dzīvodams Rīgas rajonā, varu teikt, ka nesegts variants nauda nav arī Rīgas rajonam. Ir tāds mīts, ka ir pašvaldības, kas peld lielos līdzekļos. Var būt, ka vienai otrai pašvaldībai šādi līdzekļi ir, bet praktiski, lai cilvēkiem, nabadzīgajiem iedzīvotājiem, iedotu naudu pašlaik sakarā ar energoresursu sadārdzinājumu, vismaz lielākajā daļā Rīgas rajonu un pagastu tādu līdzekļu nav. Tas ir fakts.

P82J5/725-BBBQ Oriģināls-kvalitātes Projektoru lampas&spuldze Ar Mājokli/gadījumā S510/S520/S510n

Priekšsēdētājs: Lūdzu, Kur dabūt naudu kungs! Kaminska kungs pieteicās, bet viņa pašlaik zālē nav. Pieteicās mūsu kolēģis Aizezera kungs. Tad viņš arī noslēgs debates.

Brokeri: Latvijā apdrošinātāji ierobežoti piedāvā iespēju segt vulkāna izvirduma radītos zaudējumus

Aizezers: Kolēģi, mēs jau debatējām par šo jautājumu, kad izskatījām iepriekšējā reizē. Un praktiski jau Škapara kungs un arī pārējie kolēģi skaidri to lietu definēja, bet labi, ka šodien visiem ir izdalīts likums "Par valsts budžetu laika posmam no Turklāt arī norādīts, ka no dotācijām attiecīga summa izdalīta izglītības darbinieku sociālā nodokļa samaksai.

αIIbβ3 variants defined by next-generation sequencing: Predicting variants likely to cause...

Tātad praktiski dotācijas. Un šinī dotāciju summā nav ietverts iekšā, nav norādīts tas, ka pabalsti trūcīgajiem iedzīvotājiem par energoresursu sadārdzinājumu izmaksājami no dotācijas. Turklāt pēc tam, kad mēs arī Liepājas rajonā saņēmām šo likumu par budžetu, mūsu darbinieki precizēja Finansu ministrijā, kur arī tika paskaidrots attiecīgajā nodaļā par to, ka dotācija, tātad pabalsts trūcīgajiem iedzīvotājiem, nav iekšā šinīs dotācijās.

nesegts variants ceturtā viļņa iezīmes tirdzniecībā

Un šodien, protams, mani pārsteidz tas, ka Finansu ministrijas iesniegtajā, varētu teikt jaunajā redakcijā, ko mēs šeit, Augstākajā padomē, neesam ne skatījuši, ne apstiprinājuši, parādās dotācijas atšifrējums jau no nesegts variants daļām. Tātad no naudas, kas novirzīta izglītības darbinieku sociālajam nodoklim, tā nomaksai, un no naudas, kas būtu paredzēta arī energoresursu sadārdzinājuma kompensācijai. Mēs tādu likumu Augstākajā padomē neesam pieņēmuši.

Tātad tā ir tīša deputātu maldināšana.