Opciju lente


Rādīt lentes opcijas Kad lente ir redzama, lentes apakšējā labajā stūrī noklikšķiniet opciju lente ikonas Lentes attēlojuma opcijas.

Cilne Excel izstrādātājs … Kur to atrast?

Izvēlieties lentes stāvokli: Pilnekrāna režīms paslēpj lenti vislabākajā dokumenta skatā un rāda lenti tikai tad, ja atlasāt Vēlvai arī spiediet taustiņu ALT. Rādīt cilnes tiek rādītas tikai lentes cilnes, lai būtu redzama lielāka dokumenta daļa, un jūs joprojām varat ātri pārslēgties starp cilnēm.

Vienmēr rādīt lenti visu laiku rāda visas lentes cilnes un komandas.

bināro opciju lietotne

Izvērst vai sakļaut lenti Varat pārslēgties starp lentes izvērstu vai sakļautu vairākos veidos. Ja lente ir sakļauta, izvērsiet opciju lente, veicot kādu no šīm darbībām: Veiciet dubultklikšķi uz jebkuras lentes cilnes.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz jebkuras lentes cilnes un pēc tam atlasiet Sakļaut lenti.

Lentes attēlojuma opciju izmantošana

Ja lente ir izvērsta, sakļaujiet to, veicot kādu no šīm darbībām: Veiciet dubultklikšķi uz jebkuras lentes cilnes. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lentes attēlojuma opcijas lentes apakšējā labajā stūrī un pēc tam atlasiet Sakļaut lenti. Kā rīkoties, ja lente nemaz nav redzama Ja lente vispār nav redzama nav redzama neviena cilnetad, visticamāk, ir iestatīts pilnekrāna režīms.

Ekrāna augšējā labajā stūrī atlasiet Vēl. Pēc šīs darbības lente tiks īslaicīgi atjaunota. Kad atgriezīsities dokumentā, lente atkal tiks paslēpta.

Microsoft Word 2010

Lai lente paliktu redzama, izvēlnē Lentes attēlojuma opcijas atlasiet citu stāvokli. Lente ir rīkjoslu kopa, kas atrodas Office programmu loga augšpusē un kas izveidota, lai jūs varētu ātrāk atrast uzdevuma pabeigšanai nepieciešamās komandas.

Rādīt lentes opcijas Augšējā labajā stūrī atlasiet ikonu Lentes attēlojuma opcijas un.

kā nopelnīt vairāk naudas darbā

Izvēlieties lentes opciju: Rādīt cilnes un komandas nodrošina, ka visas lentes cilnes un komandas opciju lente redzamas visu laiku. Rādīt cilnes rāda tikai lentes cilnes, lai būtu redzama lielāka dokumenta daļa, un jūs bitcoin vietne nopelnt varat ātri pārslēgties starp cilnēm. Automātiski paslēpt lenti paslēpj lenti, lai izvēlētos labāko dokumenta skatu, un lente tiek rādīta tikai tad, ja atlasāt vairāk vai nospiežat taustiņu ALT.

Kā rīkoties, ja lente nemaz nav redzama Ja lente nemaz nav redzama nav redzama neviena cilnetad, visticamāk, ir iestatīta lentes automātiskā paslēpšana.

Lentes slaidrāde

Ekrāna augšējā labajā stūrī atlasiet Vairāk saišu. Lai lente paliktu redzama, atlasiet kādu no iepriekš redzamajām opcijām Rādīt.

kā nopelnīt naudu par video pārskatiem

Papildinformācija Lentes pielāgošana sistēmā Office Lentes minimizēšana Ja dokumenta izveides laikā vēlaties redzēt lielāku dokumenta daļu, lenti varat minimizēt. Lai sakļautu lenti, atlasiet augšējā labajā stūrī vērsto bultiņu Minimizēt lenti. Lai lenti atkal skatītu, vēlreiz atlasiet bultiņu. Papildinformācija Lente ir rīkjoslu kopa, kas atrodas Office programmu loga augšpusē un kas izveidota, lai jūs varētu ātrāk atrast uzdevuma pabeigšanai nepieciešamās komandas.

Dokumenti un lejupielādes

Lentes opciju slaidrāde Lentes labajā stūrī atlasiet ikonu Interneta iespējas attēlojuma opcijas un pēc tam. Novietojiet kursoru uz pārlūkprogrammas loga augšpusi, lai būtu redzama lente un ikona. Izvēlieties kādu no izvēlnes opcijām: Klasiskajā lentē tiek rādīta pilna lente, pie kuras, iespējams, esat piesācis iepriekšējās Office.

Vienkāršotā lente parāda kompaktāku versiju, kas aizņem mazāk vietas.

Vienmēr rādīt vienmēr būs redzama lente. Automātiski paslēpt lenti tiks paslēpta, līdz kursoru novirzīsiet uz augšu, un tā atkal būs jauna. Skārien lietotājiem vienkārši ritiniet uz augšu vai pieskarieties virsrakstjoslai, lai to atkal atvērtu. Ātri ritinot uz augšu un uz leju, tiek aktivizēts arī lentes rādīšana un paslēpšana.