Opciju līmenis


Tikai veicot partijas augstākā līmeņa[novietojuma] vienumu darba izdošanu partijas austākais līmenis norāda, ka partija līmenis meklēšanas hierarhijā ir augstāks nekā atrašanās vietas līmenisjums ir jāapstiprina, ka izdotā partija atbilst darba rindā norādītajai partijai.

bināro opciju rādītāji un tirdzniecības sistēmas

Numura zīmes apstiprināšanas funkcija sniedz iespēju mobilajā ierīcē apstiprināt to, ka tiek izdota pareizā numura zīme. Veicot izdošanu no sagatavošanas vietas, jums ir jāpārliecinās, opciju līmenis izdotā numura zīme atbilst ar darbu saistītajai numura zīmei.

interneta ieņēmumi no 500

Ja darbs tiek sākts, skenējot numura zīmi, konfigurēšanas darbība tiek izlaista. Darbības tvērums Apstiprināšana attiecas uz tālāk norādītajiem gadījumiem.

peļņas gūšana no opcijām

Partijas apstiprināšana attiecas uz partijas augstākā līmeņa vienumu darba sākotnējo izdošanu. Numura zīmes apstiprināšana attiecas uz izdošanu no sagatavošanas vietām. Izpildot papildināšanas darbu, numura zīmes apstiprināšanas darbība netiek izveidota. Partijas un numura zīmes apstiprināšanas funkcijas iestatīšana Partijas un numura zīmes apstiprināšanas funkciju var iestatīt, izmantojot mobilās ierīces izvēlnes vienumus.

binomo visefektīvākā binārā tirdzniecības platforma

Izmantojot mobilās ierīces izvēlnes vienumus, pārejiet uz darba konfigurēšanas iestatījumu sadaļu. Atlasiet partijas vai numura zīmes apstiprināšanas opciju. Abas opcijas ir pieejamas darba tipa izdošanām, kam nav iespējota automātiskā apstiprināšana.