Opciju nodrošinājums


labas stratēģijas binārajās opcijās

Opciju nodrošinājums dizainu jāieslēdz Kā zināt, kur norādāt Uzlabojiet peles redzamību, mainot peles rādītāja krāsu un lielumu. Pievienojot rādītāja pēdas, varat skatīt, kur pele pārvietojas ekrānā. Logā Peles rekvizīti atlasiet cilni Rādītāja opcijas un pēc tam Parādīt rādītāja pēdas.

kādas ir labākās iespējas

Operētājsistēma Windows var arī nodrošināt vizuālu atgriezenisko saiti, kad pieskaraties ekrānam. Lai uzzinātu vairāk par lupu, skatiet rakstu Lupas izmantošana ekrāna vienumu skatīšanai.

kur ir izdevīgi ieguldīt naudu, lai nopelnītu

Lietot krāsu filtrus Padariet fotoattēlus, tekstu un krāsas vieglāk saskatāmas, ekrānā lietojot krāsu filtru. Krāsu filtri maina ekrānā rādīto krāsu paleti, un tie jums var palīdzēt izšķirt lietas, kurām atšķiras tikai krāsas. Lai iegūtu papildinformāciju par krāsu filtriem, skatiet rakstu Krāsu filtru izmantošana Windows.

atlaides iespēja

Diktora izmantošana, lai naviģētu datorā Diktors ir iebūvēts ekrāna lasītājs operētājsistēmā Windows, kas skaļi nolasa to, kas ir ekrānā, lai šo informāciju varētu izmantot naviģēšanai datorā. Lai iegūtu papildinformāciju par līdzekļa Diktors lietošanu, skatiet rakstu Pilns Diktora ceļvedis. Izmantojiet slīdni zem vienuma Palielināt tekstulai palielinātu tikai tekstu ekrānā.

dolāru bināro iespēju tirgotāju diagrammas

Vai nolaižamajā izvēlnē atlasiet opciju zem vienuma Palielināt visu, lai mainītu visu ekrāna elementu lielumu.