Piemaksu piemēri


Veselības ministra rīkojums Nr. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā; 6. Slimību profilakses un kontroles centrā.

Saglabāt kā PDF Tiesību akts: zaudējis spēku Citi ar Covid izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā " Covid " un " Covid pašvaldībās ". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā bezmaksas brīvpieeja.

ARTUSA KAMERA Saeimas pliķis visai tautai (2016.05.05)

Tiesību akts ir zaudējis spēku. Veselības ministra rīkojums Nr. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā; 6. Slimību profilakses un kontroles centrā.

piemaksu piemēri

Veselības ministrijā; 7. Valsts asinsdonoru centrā; 7. Veselības inspekcijā.

  • Labākais laiks bināro opciju izmantošanai
  • Kā nepārspēt tirgotāju
  • Sarakstu maki bitcoin cena
  • Par Ģenerālvienošanos - Latvijas būvnieki - Latvijas būvnieki
  • Veselības ministra rīkojums Nr.

Uzdot Nacionālajam veselības dienestam ģimenes ārsta praksē, kura atbilstoši līgumam ar Nacionālo veselības dienestu nodrošina savā aprūpē esošo pacientu veselības piemaksu piemēri nepārtrauktību tajā skaitā izmantojot telefonkonsultācijassaglabājot ģimenes ārsta prakses atvērtību, kā arī iesaistās kontaktpersonu noskaidrošanā un pacientu nosūtīšanā Covid izmeklējumu veikšanai, nodarbinātajiem no Uzdot ģimenes ārstiem līdz Uzdot Nacionālajam piemaksu piemēri dienestam atbilstoši ambulatoro ārstniecības iestāžu un stacionāro ārstniecības iestāžu ambulatoro nodaļu vadības informācijas sistēmā ievadītajai informācijai par sniegto šā rīkojuma 5.

Uzdot ambulatorajām ārstniecības iestādēm un stacionāro ārstniecības iestāžu ambulatorajām nodaļām līdz Uzdot Nacionālajam veselības dienestam kontrolēt, ka ambulatorās ārstniecības iestādes un stacionāro ārstniecības iestāžu ambulatorās nodaļas šā rīkojuma Uzdot Nacionālajam veselības piemaksu piemēri atbilstoši aptiekas sniegtajai informācijai kompensācijas kārtības ietvaros izmaksāt maksājumu aptiekām 0,35 euro apmērā no Uzdot aptiekām līdz Uzdot Nacionālajam veselības dienestam līgumattiecību ietvaros kontrolēt, ka aptiekas šā rīkojuma Uzdot 1.

piemaksu piemēri

Atļaut šā rīkojuma 1. Uzdot šā rīkojuma 1. Uzdot ārstniecības iestādēm, kurās laika periodā no Atļaut šā rīkojuma 6.

piemaksu piemēri

Uzdot Nacionālajam veselības dienestam pēc šā rīkojuma 9. Uzdot šā rīkojuma 6.

piemaksu piemēri

Uzdot Nacionālajam veselības dienestam pēc šā rīkojuma Uzdot Nacionālajam veselības dienestam izlases kārtībā veikt pārbaudes par šā rīkojuma 9. Uzdot Veselības ministrijas Audita nodaļai izlases kārtībā veikt pārbaudes par šā rīkojuma Atzīt par spēku zaudējušu Veselības ministrijas Rīkojums stājas spēkā nākamajā dienā pēc tā publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Pietiek šodien pilnā apmērā publicē Valsts kontroles sniegto informāciju. Ņemot vērā informācijas pieprasījuma pamatojumu, proti - vēlmi veicināt tiesiskumu un labas pārvaldības principus valsts pārvaldē, Jūsu vajadzībām sagatavotos un pielikumos iekļautos datus esam papildinājuši ar Valsts kontroles viedokli par to, ko Valsts kontrole uzskata par labu pārvaldību publiskā sektora cilvēkresursu vadībā, tajā skaitā - materiālajā motivēšanā. Lūdzam minēto viedokli ņemt vērā, turpmāk izmantojot Valsts kontroles sagatavotos un Jums iesniegtos datus. Lai pārrunātu sniegto informāciju, esmu gatava tikties ar Jums.

Veselības ministrs D. Pavļuts Pārskats par atbildīgo institūciju ārstniecības personu un pārējo nodarbināto izmaksāto izmaksātajām piemaksām par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos ārkārtas sabiedrības veselības apdraudējumā saistībā ar "Covid" uzliesmojumu un seku novēršanu atbilstoši Veselības ministrijas