Pārņemšanas iespēja


Sabiedrības līdzdalība Publicēts: Veselības ministrija informē, ka ir paplašinātas iespējas ģimenes ārstiem ārpus Rīgas saņemt naudas kompensāciju.

10. variants kas tas ir labākais bultiņas indikators binārām opcijām

Atbalstu izmaksā, lai veicinātu ģimenes ārstu paaudžu nomaiņu un nodrošinātu veselības aprūpi iedzīvotājiem. Precizētie nosacījumi paredz, ka jaunais ģimenes ārsts, kurš pārņem ģimenes ārsta praksi no pensijas vecuma ģimenes ārsta reģionā, laika posmā no Tādējādi turpmāk kompensāciju varēs saņemt arī tie ģimenes ārsti, kuri laika posmā no Jāatgādina, ka kompensāciju saņem abi ārsti — gan pensijas vecuma ģimenes ārsts, gan jaunais speciālists.

mēs nopelnām mājās bez datora veidi, kā nopelnīt naudu vietnē

Ģimenes ārsta prakses pārņemšanas nosacījumi ir: ģimenes ārsta prakse atrodas ārpus Rīgas; ģimenes ārsts, kurš pārņem praksi, pēc MK noteikumu spēkā stāšanās dienas Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. Pretendentu pieteikumu pieņemšana turpināsies līdz pieejamā finansējuma apguvei, bet ne ilgāk kā līdz Ņemot vērā lielo interesi par darbu reģionos, ar minētajiem grozījumiem MK noteikumos palielināts arī projekta kopējais attiecināmais finansējums, kas pēc grozījumu spēkā stāšanās ir 11 eiro.

Ģimenes ārstu piesaiste ir aktuāla visos reģionos Latvijā.

bināro opciju pārvaldnieks nopelnīt naudu vietnes izveidei

Saskaņā ar Nacionālā pārņemšanas iespēja dienesta datiem ārpus Rīgas šobrīd ir vairākas brīvas prakses vietas — Līgatnē, Saldū, Liepājā, Tukumā, Talsos, Rankas pagastā un Sabilē. Taču liela daļa ģimenes ārstu ir pensijas vecumā, tāpēc aktuāla pārņemšanas iespēja ģimenes ārstu paaudžu nomaiņa un pakalpojumu pieejamības nodrošināšana arī citās pašvaldībās.

Veselības ministrija aicina ģimenes ārstus izmantot pieejamo atbalstu.

bināro opciju pamatā iespēju grāmatas

Plašāka informācija par nosacījumiem un pieteikuma veidlapas pretendentiem šeit.