Satoshi tagad. Satoshi Nakamoto


satoshi tagad

Citi pētījumi par Satoshi Nakamoto Satoshi Nakamoto no Lai gan viņa satoshi tagad ir neskaidra, pastāv vairākas viņa patiesās identitātes versijas. Acīmredzot dažas versijas prasa lielāku svaru nekā citas. Jebkurā gadījumā tiek uzskatīts, ka viņa profils ir matemātiķa un kriptogrāfa 40 gadu vecumā. Neskatoties uz japāņu izcelsmi, viņš runā perfekti angliski. Tādējādi dažas versijas apšauba, ka Bitcoin izstrādātājs faktiski ir japānis.

Sociālo mediju pārlūka Flock iesācēju ceļvedis

Kas ir Bitcoin? Līdz šim visticamākā hipotēze, ko Kreigam Stīvenam Wrightam piedēvēja par pseidonīma Satoshi Nakamoto autorību.

satoshi tagad

Tomēr neilgi pēc šiem paziņojumiem un pēc tam, kad viņš bija piekritis sniegt pierādījumus, kas apstiprināja viņa versiju, viņš nāca klajā ar paziņojumu, kurā atzina, ka nav gatavs uzņemties šādu atbildību. Kreigs Stīvens Raits: Bitcoin radītājs? Kreigs Stīvens Raits, dzimis Viņš sevi sauca par Satoshi Nakamoto ap Kaut arī pēc specializētu žurnālu Wired un Gizmodo izmeklēšanas viss šķita jēga, realitāte ir tāda, ka joprojām pastāv nopietnas šaubas.

Pēc savas patiesās identitātes atklāšanas viņš apgalvoja, ka nodrošinās pirmo Bitcoins kodējumus, kas tika izveidoti, lai pierādītu, ka viņš ir Bitcoin radītājs.

satoshi tagad

Uzreiz pēc tam viņš izveidoja emuāru, lai ievietotu informāciju par virtuālo valūtu. Tajā emuārā, kurš tagad ir izmiris, viņš beidzot publicēja atkāpšanās ziņojumu.

Ziņojums diktēja: Es domāju, ka es to varētu izdarīt. Es domāju, ka varētu anonimitātes gadus aiz sevis likt. Tomēr, tā kā šīs nedēļas notikumi risinājās un kad es gatavojos publicēt ieejas testus pirmajām atslēgām, es izjuku.

Kā Iegūt Dolārus Tiešsaistē

Man nav satoshi tagad. ES nevaru. Kad sākās baumas, manām zināšanām un man pašam tika uzbrukts.

satoshi tagad

Kad baumas tika atzītas par nepatiesām, jau bija sākušās jaunas baumas. Tagad es zinu, ka neesmu tam pietiekami spēcīgs.

Satoshi skvērs apstiprināts ar fintrac

Es zinu, ka šis vājums nodarīs lielu kaitējumu tiem, kas mani ir atbalstījuši, un īpaši Jonam Matonim un Gavinam Andresenam. Es varu tikai cerēt, ka jūsu gods un uzticamība nav neatgriezeniski sabojāta ar to, ko esmu izdarījis.

Pasaule nav apmānīta, bet es zinu, ka viņi man nekad neticēs. Es varu tikai pateikt, piedodiet. Ir versijas, kas norāda, ka Satoshi Nakamoto varētu būt viena persona vai, gluži pretēji, cilvēku grupa.

Starp reālajiem cilvēkiem, kuri, kā baumoja, varētu būt īstie Satoshi, ir: Niks szabo.

  • Pārvērst Baby Satoshi Līdz Argentīnas peso
  • Jaunā stratēģija 2022. gadam attiecībā uz binārajām opcijām
  • Kā ātri nopelnīt dolāru internetā Kā Iegūt Dolārus Tiešsaistē Jebkuram uzņēmumam ir pievienoti riski, un viņiem nav jābaidās no tiem.
  • Nopelnīt naudu negodīgi, Cik tagad maksā satoshi, Trīs iespējas
  • Es esmu satoshi: vai dr wright izraisīs paniku bitcoin tirgos? - Bitcoin
  • Tendenču tirdzniecības sistēmas
  • Reālā laika tirdzniecības binārās opcijas