Sitiena žetons


Frīla, kura piektdien iesniedza prasību, lūdza Ņujorkas štata tiesu atzīt, ka Dapper Sitiena žetons un tās izpilddirektors Rohams Gharegozlou ir pārkāpuši drošības likumus un samaksājuši viņai un citiem investoriem kompensāciju par iegādāto žetonu. Top Shot tirgus, uz kuru atsaucās Friels, sāka darboties februārī pēc tam, kad Dapper Lab pārdeva svarīgākos objektus 2.

sitiena žetons

Katrs izcēlums ir unikāls pats par sevi un reģistrēts Dapper blokķēdē, ko sauc par plūsmu. Frīla savā tiesas prāvā jautā, kāpēc uzņēmums neļāva klientiem izņemt savus NFT, lai paturētu naudu un radītu ažiotāžu par Top Shots.

sitiena žetons

Advokāts runā par NFT tiesas prāvu Stīvens Sitiena žetons, veterāns kriptovalūtu jurists, runāja par Top Shot prāvu un teica, ka lieta ir "muļķīga".

Viņš prognozēja, ka lieta varētu tikt izbeigta tehnisku iemeslu dēļ, galvenokārt tādēļ, lai paziņotu, ka viss, kas varētu palielināt vērtību, ir jāuzskata par "ieguldījumu līgumu", kas ir drošības veids.

sitiena žetons

Tomēr viņš uzskata, ka Frīlam ir gadījums, ja Dapper Labs patiešām aizkavēja savu spēju pārdot savus NFT, jo gadījumiem ir jābalstās uz patērētāju aizsardzības likumiem, nevis vērtspapīru tiesību aktiem. Apgrūtināta NBA labākā sitiena žetons NBA Top Shot žetons ir viens no jaunākajiem kriptovalūtu kolekcionējamiem objektiem, kurā NBA vēstures ikoniskie mirkļi tiek pārvērsti par neaizvietojamiem žetoniem.

sitiena žetons

Daži cer iegūt savas zvaigznes iecienītāko lēcienu, bet citi vēlas nopelnīt, pārdodot to par augstāku cenu. Pieaugošā uzmanība šiem žetoniem ir likusi NBA labāko sitienu cenām pieaugt.

sitiena žetons