Sniegt iespēju. Citi raksti šajā kategorijā:


sniegt iespēju

Ekonomika Iespēja sniegt un saņemt pakalpojumus drošāk E-vides iespējas pēdējo gadu laikā būtiski paplašinājušās. Lai gan daļa e-vides attīstības nopelnu tiešām ir pandēmijai, nenoliedzami visas puses — gan komersanti, gan viņu klienti — ir apzinājuši tās priekšrocības, ko paver iespēja noslēgt darījumus, neizejot no mājas.

Linguee Apps

LVRTC rīkus un risinājumus drošai klientu un partneru, kā arī darbinieku attālinātai identifikācijai bez maksas nodrošina kā privātpersonām, tā komersantiem.

Kāpēc attālinātos darījumos nepieciešama papildu drošība?

Pat saņemot pakalpojumu, kur paraksts nav nepieciešams, abas puses - gan pakalpojuma sniedzējs, gan saņēmējs - vēlas justies droši par sadarbības partnera, piegādātāja vai klienta identitāti. Lai gan komersantiem, gan ikvienam Latvijas iedzīvotājam nodrošinātu iespēju droši un uzticami pārbaudīt un apliecināt savu identitāti digitālajā telpā, ne tikai valsts, bet arī privātajā sektorā, Saeima trešajā lasījumā ir atbalstījusi LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rosinātos grozījumus Fizisko personu elektroniskās identifikācijas likumā.

Droši un uzticami nozīmē, ka iedzīvotāji to varēs darīt ar kvalificētiem, paaugstinātas drošības elektroniskās identifikācijas rīkiem vai nacionālās identifikācijas līdzekļiem.

  • Strādāt pie os platformas binārajām opcijām
  • Zinātnieku nakts
  • Rentabla bināro opciju stratēģija
  • Iespējamā misija
  • Preses relīzes | LETA
  • sniegt iespēju dažādās valodās - sniegt iespēju in different languages
  • Kā nopelnīt labu naudu 2 nedēļu laikā

To izmantošana pielīdzināma personu apliecinoša dokumenta uzrādīšanai klātienē. Sniegt iespēju izdevīgi komersantiem LVRTC uztur un bez maksas nodrošina integrāciju sniegt iespēju, kas nepieciešama drošai e-identitātes pārbaudes funkcionalitātes integrācijai komersantu portālos, lietotnēs un pakalpojumu sniegšanas vietnēs.

Saistītie raksti:

Lai to saņemtu, jānoslēdz līgums ar LVRTC, bet pēc tam sadarbībā ar savu tehnoloģisko risinājumu partneri šī integrāciju pakotne ir jāiestrādā portālā vai sniegt iespēju sistēmā. Lai gan tas saistīts ar zināmiem izstrādes programmēšanas darbiem, pēc LVRTC aplēsēm vidējais izstrādei nepieciešamais laiks atkarībā no portālā vai informācijas sistēmās esošo procesu sarežģītības ir no 4 līdz 32 stundām.

Arī turpmāka risinājuma izmantošana visām iesaistītajām pusēm - iedzīvotājiem, kuri identificēs sevi ar eParaksta rīkiem, un komersantam, kas savā portālā šādu pakalpojumu nodrošinās - būs pilnībā bez maksas. Komersanti plaši izmanto eParaksta rīku iespējas Šobrīd jau teju interneta vietnēs un sistēmās ir integrēta identitātes apliecināšana ar eParaksta rīkiem.

Iemesls tam ir vienkāršs - eParaksts paver durvis uz piekļuvi arvien lielākam klientu lokam.

sniegt iespēju

Turklāt eParaksta lietotāja patiesā identitāte praktiski nav apšaubāma, un līdz ar to datu apmaiņa ar šādu klientu var iekļaut arī sensitīvus, tajā skaitā veselības datus.

Savukārt E. Gulbja laboratorijā veikto analīžu rezultātu bezmaksas apskate If Mobile lietotnē bez parolēm un uzlīmēm jau gadu pieejama ne tikai If klientiem, bet arī jebkuram Latvijas iedzīvotājam. Lai gan analīžu apskate ir ļoti vienkārša, attiecībā uz datu aizsardzību šajā risinājumā nepieļaujam kompromisus - lietotāja ierīce ir vienīgā vieta pasaulē, kurā var atšifrēt saņemtos analīžu rezultātus.

sniegt iespēju

Risinājuma sirdī ir LVRTC identitātes pakalpojumi, kas izslēdz iespēju kādam pa vidu, tostarp If, piekļūt analīžu datiem. Lielākai pārliecībai par šo esam ieguvuši arī ārējā drošības auditora slēdzienu.

sniegt iespēju

Protams, sniegt iespēju tradicionālā klientu autentifikācija If mājaslapā, izmantojot eParakstu eID kartē vai mobilo eParakstu, ir tehniski krietni vien vieglāks un standartizētāks pakalpojums. Uz to skatāmies nu jau kā uz higiēnas faktoru - eParaksta klientu apkalpošanai noteikti ir jābūt mūsu bāzes piedāvājumā. Apzinoties darba apjomu, papīra dokumentu plūsmu un vides resursu taupīšanu, esam pilnībā pārgājuši uz eParakstu.

sniegt iespēju

Lielākais ieguvums šā brīža situācijā, kad darbs tiek organizēts attālināti, eParaksta integrācija ikdienas darbā nodrošinājusi darbu nepārtrauktību. Tā galvenās priekšrocības ir ērta lietošana, pietiekami plašs lietojums un tiesiskā noteiktība, to izmantojot. Drošu e-identifikācijas rīku izmantošana paplašinās arī klientu loku, jo virknei valstspiederīgo ārvalstīs nav pieejami banku sniegtie autentifikācijas rīki, tāpēc viņi nevar saņemt e-pakalpojumus.

Integrācijas pakotne nodrošinās iespēju apliecināt investīciju pamati finanšu tirgos arī ar ārvalstnieku eID karti, ko Latvija sāks izsniegt jau šogad, tas nozīmē, ka komersanti savus pakalpojumus varēs droši piedāvāt arī ārvalstniekiem, kuri šo karti būs sniegt iespēju.

Kariņš sniedz iespēju Pavļutam turpināt darbu veselības ministra amatā

Viens šāviens - daudzi zaķi Iedzīvotājam, nenoliedzami, lielākais ieguvums būs tas, ka ar vienu e-identitātes līdzekli viņš varēs piekļūt jebkuram e-vides pakalpojumam.

Komersantiem, kas šo iespēju nodrošinās, ieguvumu būs vēl vairāk. Integrācijas pakotne, ko komersanti saņems bez maksas, ietver vairākas tehnoloģiskās funkcionalitātes, un komersantam atliks vien izvēlēties, vai viņš tās vēlas izmantot pilnā mērā vai tikai vienu no tām.

Ziedotāji sniedz iespēju 49 bērniem ar autiskā spektra traucējumiem Maijs, Labdarības akcijā "Dosim bērnam iespēju! Pateicoties ziedotāju atsaucībai, palīdzību saņems 49 bērni ar AST! Akcijas mērķis bija palīdzēt vismaz 40 bērniem ar AST vecumā līdz 7 gadiem saņemt nepieciešamo terapiju, lai bērni varētu pilnvērtīgi attīstīties un apgūt nepieciešamās prasmes, kas palīdzētu viņiem iekļauties sabiedrībā. Vislielāko ieguldījumu ir snieguši veikalu tīkla Rimi Latvia klienti, kuri ziedojot akcijai ziedojumu kastītēs Rimi veikalos, Rimi e-veikalā vai ziedojot savu Mans Rimi naudas uzkrājumu, ir saziedojuši 49 ,87 eiro, savukārt Bērnu slimnīcas fonda un ziedot.

Pirmkārt, integrācijas pakotne ietver e-identitātes apliecināšanas funkciju ar visiem rīkiem, kurus nodrošina valsts eID, eParaksts mobile, eParaksts karte. Otrkārt, integrācijas pakotnē iespējams iekļaut arī parakstīšanas funkcionalitāti, kas ļaus gan pašam komersantam, gan viņa klientiem interneta vietnē arī parakstīt līgumus un citus dokumentus.

sniegt iespēju

Arī parakstīšanās tiek nodrošināta bez maksas. Nacionālo identitātes apliecināšanas rīku integrēšana nozīmē arī ērtāku lietotāju identifikācijas administrēšanu komersantiem. Šobrīd daļa interneta vietņu, kā arī daļa informācijas sistēmu aizvien izmanto salīdzinoši nedrošu identitātes apliecināšanas rīku - lietotāja vārdu un paroli.

Aicina sniegt iespēju jauniešiem ar invaliditāti iepazīt dabaszinātnes

Tas ir ne vien nedroši, jo gadījumos, kad lietotājs pats veido savu profilu, jebkurš var uzdoties par jebkuru personu, bet arī neērti portāla turētājam, jo, kad piešķirtais vai pašizveidotais lietotāja vārds vai parole tiek pazaudēta, portāla turētājam ir jānodrošina jaunu piekļuves datu izsniegšana. Pat ja šī darbība aizņem tikai dažas minūtes, šis ir zaudēts laiks un iztērēts resurss tieši sistēmas turētājam.

Aicina sniegt iespēju jauniešiem ar invaliditāti iepazīt dabaszinātnes Tās mērķis ir sniegt iespēju teju jauniešiem ar invaliditāti no visas Latvijas piedalīties inovatīvās nodarbībās, iepazīt dabaszinātnes un piedzīvot zilus brīnumus, informē Emīls Lukjanskis, akcijas pārstāvis.

Šobrīd vairāk nekā iedzīvotāju ir derīga un ar eParakstu aprīkota eID karte.