Viedie žetoni


Ethereum ir decentralizēta skaitļošanas platforma. Tas ģenerē kriovalūtas marķieri, kas pazīstams kā Ēteris.

Kas ir Ethereum un kādi ir viedie līgumi?

Kas ir Ethereum? Viedie žetoni bieži tiek pieminēts vienā un tajā pašā elpā kā Bitcoin, taču tas ir diezgan atšķirīgs. Bitcoin ir kriptonauda un decentralizēts maksājumu tīkls, kas ļauj Bitcoin žetonus pārsūtīt starp lietotājiem.

likmes no 10 varianta bināro opciju atdeves procents

Ethereum projektam ir lielāki mērķi. Kā teikts Ethereum vietnē, "Ethereum ir decentralizēta platforma, kas vada viedus līgumus. Tādējādi cilvēki, kas vada Ether mezglus, nodrošina skaitļošanas jaudu un maksā Ether, līdzīgi kā cilvēki, kas vada Bitcoin mezglus, nodrošina jaukšanas jaudu un tiek maksāti Bitcoin.

Kas ir ēteris?

Citiem vārdiem sakot, lai gan Bitcoin ir tikai blokķēde un maksājumu tīkls, Ethereum ir izplatīts skaitļošanas tīkls ar blokķēdi, kuru var izmantot daudzām citām lietām. Sīkāka informācija ir pieejama Ethereum baltajā grāmatā. Kas ir ēteris? Ēteris ir digitālais marķieris vai kriptonaudakas saistīts ar Ethereum blokķēdi. Citiem vārdiem sakot, Ēteris ir monēta un Ethereum ir platforma.

  1. Kā ātri nopelnīt 50 000 bez ieguldījumiem
  2. Kas ir Ethereum un kādi ir viedie līgumi?
  3. Ātri nopelnīt naudu ar naudu

Tomēr tagad cilvēki bieži lieto šos terminus savstarpēji aizstājami. Piemēram, Coinbase ļauj jums iegādāties Ethereum - ar to saprotot Ether žetonus.

Bitcoin Ethereum ziņas Fiziskā zelta nepietiekamā daudzuma dēļ kopā ar niknu pieprasījumu pēc alternatīviem vērtības krājumiem zelta garantēti žetoni ir kļuvuši par nodrošinājumu tiem, kas vēlas savu naudu pārvietot uz nekorelētu aktīvu klasi, bez nepieciešamības tikt galā ar grūtībām. Šī pieprasījuma pieauguma rezultātā pēdējos mēnešos ir izlaistas dažādas ievērojamas ar zeltu atbalstītas viedie žetoni, un Uniswap ātri tiek pozicionēta kā kaujas vieta zelta garantētu žetonu dominēšanai. Kas ir ar zeltu atbalstīts marķieris? Termins ar zeltu nodrošināti žetoni tiek lietoti, lai aprakstītu strauji augošo kriptovalūtu segmentu, kuru pamatā ir fiziskais zelts. Atkarībā no īpašā ar zeltu nodrošinātā marķiera katrai vienībai parasti ir vai nu 1 g, vai 1 oz ieguldījumu kategorijas zelta.

Tāpat kā Bitcoin, arī Eteru atbalsta decentralizēta blokķēde - šajā gadījumā Ethereum blokķēde. Cilvēki varēja arī pārdot pakalpojumus ārpus Ethereum tīkla un pieņemt maksājumus Ether, vai arī Ether žetonus varētu pārdot par skaidru naudu biržā, tāpat kā Bitcoin. Kāpēc decentralizētie pieteikumi ir interesanti?

kā nopelnīt naudu tiešsaistē seosprnt binārās opcijas, kā pareizi izdarīt likmi

Bitcoin blokķēdē tiek glabāta Bitcoin darījumu vēsture, un viss. Ethereum blokķēde saglabā ētera žetonus cilvēku maciņos, taču tajā tiek glabāts arī katra viedā līguma jaunākais stāvoklis, kā arī katra viedā līguma kods. Blokķēde ir izplatīta virsgrāmata, kas tiek glabāta vairākās vietās, tāpēc tas nozīmē, ka viedo līgumu datus glabā šie Ethereum mezgli. Salīdzinājumam padomājiet par daudzām lietojumprogrammām, kuras mēs šodien izmantojam. Tas ietver e-pasta lietotnes, piemēram, Gmail, piezīmju grāmatiņas, piemēram, Microsoft OneNote, un visu citu, kur izmantojat lietotni un glabājat datus uzņēmuma serveros.

Ja uzņēmums, kas glabā jūsu datus, aizliedz jūsu kontus, izslēdz lietotni vai pārtrauc darbību, jūs zaudētu visus datus, kas bija šajā lietotnē, ja viedie žetoni jums nebūtu bezsaistes rezerves kopijas. Ja jūs izmantotu lietotni, kas izveidota virs Ethereum, gan kods, kas veido lietotni viedā līguma kodsgan personas dati viedā līguma stāvoklis tiktu saglabāti blokķēdē. Ikreiz, kad izmantojat lietotni un mainījāt datus, visi Viedie žetoni mezgli atjauninās viedā līguma stāvokli.

Pokera Žetoni (100 Žetonu Komplekts)

Jūsu dati un pats lietotnes kods tiks viedie žetoni visā pasaulē, un neviens nevarēja veikt visas šīs piezīmes bezsaistē. Protams, jūsu datus šifrētu blokķēde, lai neviens cits tos nevarētu izlasīt. Kas ir viedie līgumi?

kā tirgot bitkoīnus skatīties bināro opciju tirdzniecības stratēģijas

Viedie līgumi ir lietojumprogrammas, kas darbojas Ethereum virtuālajā mašīnā. Visi mezgli, kas nodrošina skaitļošanas jaudu, tiek maksāti par šo resursu Ether žetonos. Piemēram, iedomājieties, ka Ethereum virsū tiks izveidots Kickstarter līdzīgs pūļa finansēšanas pakalpojums.

Breadcrumb

Kāds varētu izveidot Ethereum viedo līgumu, kas apvienotu naudu, kas jānosūta kādam citam. Viedo līgumu varētu rakstīt, sakot, ka tad, kad USD valūta tiks pievienota kopējam fondam, tas viss tiks nosūtīts saņēmējam.

tirgot turbo opcijas brīvdienās termināls bināro opciju demonstrācijas kontam

Vai arī, ja mēneša laikā ASV dolāru slieksnis nav sasniegts, visa valūta tiks nosūtīta atpakaļ sākotnējiem šīs valūtas turētājiem. Protams, ASV dolāru vietā tiktu izmantoti ētera žetoni. Tas viss notiktu saskaņā ar viedā līguma kodu, kas automātiski izpilda darījumus bez nepieciešamības, lai uzticama trešā puse turētu naudu un parakstītos uz darījumu.

Viedam līgumam nebūtu jāmaksā nodevas trešai pusei, piemēram, Kickstarter. Viedos līgumus var izmantot daudzām dažādām lietām. Izstrādātāji var izveidot viedus līgumus, kas nodrošina funkcijas citiem viedajiem līgumiem, līdzīgi kā darbojas programmatūras bibliotēkas. Vai arī viedos līgumus varētu vienkārši izmantot kā lietojumprogrammu, lai saglabātu informāciju Ethereum blokķēdē. Lai faktiski izpildītu viedā līguma kodu, kādam ir jānosūta pietiekami daudz ētera kā darījuma maksa - cik daudz ir atkarīgs no nepieciešamajiem skaitļošanas resursiem.

Tas maksā Ethereum mezgliem par piedalīšanos un to skaitļošanas jaudas nodrošināšanu.

Kā tas notika. .. un kas notiks tālāk

CryptoKitties izmanto viedos līgumus Viena no vispazīstamākajām lietojumprogrammām, kas izveidota, izmantojot viedos līgumus Ethereum tīklā, ir CryptoKitties, kas rēķina sevi kā "vienu no pirmajām pasaules spēlēm, kas veidota uz blockchain tehnoloģijas". CryptoKitties labi demonstrē spēju uzglabāt un apmainīties ar digitālajiem priekšmetiem tīklā Ethereum. Jauni CryptoKitties tiek ģenerēti, izmantojot "audzēšanu". Tas ietver divu pamata CryptoKitties izvēli un Ether žetonu iztērēšanu viedā līguma izpildei.

Līgumos tiek izmantoti divi izvēlētie kaķi, lai radītu jaunu CryptoKitty. Šie kaķēni un selekcijas procesa informācija tiek glabāta Ethereum blokķēdes publiskajā virsgrāmatā.

Jūs varat tos pārdot vai tirgot citiem cilvēkiem vai iegādāties.

Kad mēs sākām saprast un uztvert Bitcoin, radošumu ap Blockchain Tas eksplodē, un daudzas aizraujošas idejas šķiet gatavas paplašināt savas iespējas un kļūt par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Ieviešot Bitcoin kodā vairāk vai mazāk ģeniālus variantus, jau bija izveidotas citas interesantas kriptovalūtas: Litecoin, Dash, Monero … Bet Ethereum ir atzīmējis arī pirms un pēc Sākot ar oficiālo atklāšanu

Tas atšķiras no viedtālruņa lietotnes izmantošanas, kas ļauj iegādāties, tirgot un viedie žetoni kaķus. Tie parasti tiks glabāti pašas lietotnes serveros, un, ja uzņēmums slēgs lietotni vai aizliedza jūsu kontu, jūs varat zaudēt savus dārgos digitālos mājdzīvniekus. Bet, tā kā CryptoKitties tiek glabāti blokķēdē, tas nevar notikt.

Tiek sākts jauns katalogs

Neviens nevar atņemt jūsu kitties no jums. Tāpat kā Ēteris, Bitcoin un dārgas gleznas, arī CryptoKitties ir vērts to, ko cilvēki ir gatavi par tām maksāt.

Secinājums Neatkarīgi no tā, kuru RAW fotoattēlu redaktoru izmantojat, fotoattēlu organizēšana, iespējams, ir viens no vismazāk patīkamajiem uzdevumiem jūsu fotografēšanas darbplūsmā. Tomēr, pareizi izveidojot katalogus vai veicot izmaiņas tā struktūrā, jūs galu galā varat ietaupīt daudz vērtīga laika. Šajā rakstā es sniegšu dažus padomus, kā sākt darbu ar fotoattēlu kārtošanu programmā Capture One.

Mūsu Publikācijām.