Vienkāršs variants


Arī jaucējkrāniem melnā krāsā un vannas istabas piederumiem melnā krāsā.

vienkāršs variants

Maināmām plastmasas notekreņu detaļām ir spēkā 3 gadu garantija. Maināmajām daļām piešķiram 3 gadu garantiju. Garantija spēkā visiem vannu tipiem, ja tiek lietots RAVAK oriģinālais balsts vannas kājaskas nepieciešamas konkrētam vannas vienkāršs variants saistībā ar montāžas instrukciju.

vienkāršs variants

Nerūsējošā tērauda notekreņu maināmajām detaļām ir spēkā 3 iespējas novatoriskas garantija.

Stikla biezums 3 mm Stikla biezums, kas izmantots Supernova sērijas dušas kabīnēm un durvīm, kā arī vannas sieniņām. Stacionāro detaļu stikla biezums ir 8 mm, bīdāmo durvju stikla biezums — 6 mm.

vienkāršs variants

Koncepcija Koncepcija — komplekss, harmoniski saskaņots kopums, kas paredzēts vannas istabas ierīkošanai. Pacelšanas mehānisms Brilliant, Chrome un SmartLine sēriju pacelšanas mehānisms nodrošina durvju fiksēšanu pamatpozīcijā, to automātisko noslēgšanu un pacelšanu virs sliekšņa atverot.

Vienkāršas formulas izveide programmā Excel

Stikla atvēršana Blix Slim un Blix sērijas stikla atvēršanas mehānisms, kas atvieglo dušas kabīnes un durvju kopšanu. B SET — lietošanas ilgums 30 gadi Ar testiem pierādīts, ka kvalitatīvi hromēti sērijas Brillliant izstrādājumu elementi eņģes, turētāji, rokturi kalpos ne mazāk par 30 gadiem.

  • Lēts un vienkāršs variants: iemaksājiet tajā!
  • Izmantojamie simboli - A/S RAVAK
  • Mājas dizains Z Vienkāršs vienstāvu mājas projekts ar garāžu - Z
  • Saturs Ja, nododot programmu, tajā tiek atrasta kļūda, kļūda jāizlabo, un programma jānodod atkārtoti.
  • Lēts un vienkāršs variants: iemaksājiet to! Parakstieties tagad Vienkāršs variants

Vienkāršas vienkāršs variants dušas kabīnes Supernova sērijas dušas kabīnes un durvis piegādājam samontētas. Vienkārša kopšana Minimāls profilu skaits un nekādu nesasniedzamu vietu dušas kabīnēs un durvīs.

Vienkārša tīrīšana formas dēļ, virmas apstrāde un iespējas pakarināt mēbeles pie sienas. Var pielocīt pie sienas Ietaupa vietu, var atliekt sēdekli pie sienas. Pacelšanas jauda kg.

vienkāršs variants