Opcijas ierobežojumi, Vecuma kategorijas iestatīšana divos dažādos gadījumos


Funkcija Piekļuves ierobežojumi pakalpojumā HUAWEIAppGallery | HUAWEI Atbalsts Latvijā

Atcelt Funkcijas Screen Time Ekrāna laiks izmantošana iPhone, iPad vai iPod touch ierīcē Izmantojot funkciju Screen Time Ekrāna laiksvarat piekļūt reāllaika pārskatiem, kas rāda, cik daudz laika jūs pavadāt ar savu iPhone, iPad vai iPod touch ierīci. Tāpat varat iestatīt ierobežojumus, ko vēlaties pārvaldīt.

opcijas ierobežojumi

Funkcija Screen Time Ekrāna laiks ļauj uzzināt, cik daudz laika jūs un jūsu bērni pavada lietotnēs, tīmekļa vietnēs un citur. Šādā veidā varat pieņemt informētākus lēmumus par savas ierīces lietošanu un iestatīt ierobežojumus, ja to vēlaties.

Sadarbības partneri

Uzziniet, kā izmantot vecāku kontroles funkciju, lai pārvaldītu bērna ierīci. Pieskarieties opcijai Continue Turpināt. Pēc funkcijas Screen Time Ekrāna laiks ieslēgšanas jums kā īsti nopelnīt naudu pensionāram parādīts pārskats, kurā būs redzams, kā jūs lietojat savu ierīci, lietotnes opcijas ierobežojumi tīmekļa vietnes. Kad esat iestatījis bērna ierīci, funkciju Family Sharing Koplietošana ģimenē varat lietot arī pārskatu skatīšanai un iestatījumu pielāgošanai no savas ierīces.

  • Lietotnes Remote Print Driver instalēšana un printera reģistrēšana - Mac OS X Izmantojot lietotni Remote Print Driver, var drukāt failus uz attāla printera, izmantojot internetu, no tīklam pievienota datora.
  • Klientbankas bināro opciju darbība
  • Canon : PIXMA rokasgrāmatas : MX series : Lietošanas instrukcijas (printera draiveris)
  • Pagaidām un līdz brīdim, kad ieradīsies iOS 6, kur pazudīs YouTube lietotne, kas sistēmā ir integrēta kopš pirmā iPhone, tas ir kaut kas, kas tiek piegādāts pēc noklusējuma.

Izmantojot funkciju Screen Time Ekrāna laiksvarat izveidot arī īpašu ieejas kodu, lai panāktu iestatījumu drošību un tikai jūs varētu paildzināt laiku vai veikt izmaiņas.

Pārliecinieties, vai ieejas kods atšķiras no tā, kuru lietojas savas ierīces atbloķēšanai. Ja esat aizmirsis funkcijas Screen Time Ekrāna laiks ieejas kodu, atjauniniet ierīces iOS vai iPadOS līdz jaunākajai versijai un pēc tam atiestatiet ieejas kodu.

  • Komercreģistra atklātība 1 Ikvienam ir tiesības iepazīties ar komercreģistra ierakstiem un komercreģistra iestādei iesniegtajiem dokumentiem.
  • Nopelnīt naudu par binārām opcijām, neieguldot video
  • Savukārt kā ierobežot bināros opcijas Viens - Opcijas ierobežojumi
  • Irēna Arbidāne PwC nodokļu nodaļas vecākā projektu vadītāja Personāla opciju 1 jeb darbinieku akciju pirkuma tiesību plāns kļūst arvien populārāks Latvijā kā viens no darbinieku motivēšanas instrumentiem.

Funkcijas Screen Time Ekrāna laiks ieejas koda iestatīšana Varat iestatīt ieejas kodu, lai tikai jūs varētu mainīt funkcijas Screen Time Ekrāna laiks iestatījumus un paildzinātu laiku, kad ir sasniegti lietotnes ierobežojumi. Lietojiet šo funkciju, lai iestatītu satura un privātuma ierobežojumus sava bērna ierīcei. Funkcijas Screen Time Ekrāna laiks ieejas koda iestatīšanai nepieciešamās darbības ir atkarīgas no tā, vai izmantojat opciju Family Sharing Koplietošana ģimenē.

Ja funkciju Family Sharing Koplietošana ģimenē izmantojat bērna konta pārvaldīšanai Atveriet sadaļu Settings Iestatījumi un pieskarieties opcijai Screen Time Ekrāna laiks.

  1. Gammas tirdzniecība
  2. Kā atvērt YouTube videoklipu tieši pārlūkprogrammā Safari

Ritiniet uz leju un sadaļā Family Ģimene izvēlieties sava bērna vārdu. Pieskarieties pie Use Screen Time Passcode Lietot ekrāna laika funkcijas ieejas kodu un pēc tam ievadiet ieejas kodu, kad tas tiek pieprasīts.

Funkcijas Screen Time (Ekrāna laiks) ieslēgšana

Vēlreiz ievadiet ieejas kodu, lai to apstiprinātu. Ievadiet Apple ID un paroli. Tos var izmantot, lai atiestatītu funkcijas Screen Time Ekrāna laiks opcijas ierobežojumi kodu, ja esat to aizmirsis. Ja funkciju Family Sharing Koplietošana ģimenē neizmantojat bērna konta pārvaldīšanai Pārliecinieties, vai veicat darbības ar to ierīci, ko lieto bērns. Pieskarieties pie This is My Child's [device] Šī ir mana bērna [ierīce].

opcijas ierobežojumi

Pārskata skatīšana un ierobežojumu iestatīšana Funkcija Screen Time Ekrāna laiks sniedz pārskatu par to, kā tiek izmantota jūsu ierīce, kādas lietotnes esat atvēris un kādas tīmekļa esat apmeklējis.

Tas ļauj skatīt lietojumu, iestatīt ierobežojumus visbiežāk izmantotajām lietotnēm un redzēt, cik reizes ierīce ir izmantota vai saņēmusi paziņojumus.

Droša lietotņu un video straumēšanas pakalpojumu izmantošana Drošība un ierobežojumi Atlasiet tekstālai pārietu uz attiecīgo iestatījumu ekrānu. Lai uzlabotu televizora izmantošanas drošību, varat iestatīt instalēšanas ierobežojumus lietotnēm, kas lejupielādētas no nezināmiem avotiem, vai vecuma ierobežojumu noteiktām programmām un videoklipiem.

Ja esat ieslēdzis opciju Share Across Devices Kopīgot visās ierīcēstad kopējo lietojumu varat skatīt visās ierīcēs, kurās esat pierakstījies ar savu Apple ID un paroli.

Pēc tam pieskarieties pie See All Activity Skatīt visas darbībasopcijas ierobežojumi esošajā sarakstā izvēlieties kategoriju un iestatiet ierobežojumus. Izmantojot funkciju Screen Time, varat pārvaldīt tālāk minētos iestatījumus.

Joslas platuma ierobežojumu iestatīšana lejupielādēm fonā

Downtime Dīkstāve Ja sadaļā Settings Iestatījumi ieplānojat dīkstāvi, tad ir pieejami tikai tālruņa zvani un tās lietotnes, kuras esat atļāvis. Iestatījums Downtime Dīkstāve tiek piemērots visām ierīcēm, kurām ir iespējota funkcija Screen Time Ekrāna laiksun jūs saņemat atgādinājumu piecas minūtes pirms dīkstāves sākuma.

opcijas ierobežojumi

Ja funkcijai Screen Time Ekrāna laiks esat iestatījis ieejas opcijas ierobežojumi, iestatījumam Downtime Dīkstāve ir pieejama papildu opcija — Block At Downtime Bloķēt dīkstāves laikā. Kad šī opcija ir izvēlēta un dīkstāves sākšanās brīdī jūs noklikšķināt uz Ask For More Time Palūgt vairāk laikaievadot ieejas kodu, jūs varat apstiprināt lietotnes izmantošanu papildu 15 minūtes, stundu vai visu dienu.

Bērnu kontos var vienreiz noklikšķināt uz opcijas One More Minute Vēl vienu minūti vai uz opcijas Ask For More Time Palūgt vairāk laikalai viņu pieprasījums tiktu nosūtīts uz vecāka kontu apstiprināšanai. App Limits Lietotņu ierobežojumi Izmantojot iestatījumu App Limits Lietotņu ierobežojumivarat iestatīt ikdienas ierobežojumus lietotņu kategorijām. Piemēram, kamēr esat darbā, varat skatīt produktivitātei nepieciešamās lietotnes, taču nevarat piekļūt sociālajiem tīkliem vai spēlēm.

Būtiski ierobežojumi stratēģiski svarīgajiem uzņēmumiem

Opcija App Limits Lietotņu ierobežojumi tiek atsvaidzināta katru dienu pusnaktī, un jūs varat izdzēst tās iestatījumus jebkurā laikā. Communication Limits Saziņas ierobežojumi Šis iestatījums ļauj visu dienu un dīkstāves laikā kontrolēt, ar ko var sazināties jūsu bērni, Šie ierobežojumi ir piemērojami lietotņu Phone, FaceTime, Messages un iCloud kontaktpersonām.

Tie ļauj arī izlemt un pārvaldīt, kuras kontaktpersonas ir pieejamas tajā Apple Watch ierīcē, kura ir savienota pārī, izmantojot opcijas ierobežojumi iestatīšanas funkciju.

Vienmēr ir atļauta saziņa ar tiem zināmajiem ārkārtas palīdzības izsaukuma numuriem, kurus ir norādījis jūsu iPhone vai Apple Watch ierīces mobilā tīkla operators.

Lai lietotu šo funkciju, jūsu iCloud kontaktpersonām jābūt iespējotām.

opcijas ierobežojumi

Always Allowed Vienmēr atļauts Jūs varat vēlēties piekļūt noteiktām lietotnēm pat tad, ja attiecīgajā brīdī ir dīkstāve vai esat iestatījis ierobežojumu visām un noteiktas kategorijas lietotnēm. Lietotnes Phone, Messages, FaceTime, un Maps ir atļautas pēc noklusējuma, taču varat tās noņemt, ja vēlaties.

Publicēšanas datums:.