Pievienotā opcija


finansiālās neatkarības koeficients savitskaya

Tiem, kas nav pazīstami pievienotā opcija BusyBox, viņiem jāzina, ka tas tiek prezentēts kopā ar standarta UNIX utilītu komplekta ieviešana, kas ir veidots kā viens izpildāms fails un optimizēts minimālam sistēmas resursu patēriņam, ja pakotnes izmērs ir mazāks par 1 MB.

BusyBox modulārais raksturs ļauj izveidot vienotu izpildāmo failu satur patvaļīgu realizēto utilītu komplektu paketē katra utilīta ir pieejama simboliskas saites veidā uz šo failu.

Indekss 2 Kā nokļūt BusyBox?

Automašīnas atslēgas pievienošana lietotnei Apple Wallet jūsu iPhone ierīcē

BusyBox galvenie jaunumi 1. Kā peļņas uzlabojumi, mēs varam atrast, piemēram, to pievienoja opciju "-a" la uzdevumu kopas utilīta piemēro CPU saistīšanu visiem procesa pavedieniembet pievienotā opcija chattr un lsattr pievienoja opciju "-p" tādējādi paplašinot atbalstīto ext2 failu sistēmas karodziņu skaitu un pievienojot opcijai "-n" atspējot pārrakstīšanu un "-t DIR" iestatīt mērķa direktoriju utilītprogrammai cp.

alpari bināro opciju reitings

Starp pārējām izmaiņām, kas izceļas: Awk utilītas ieviešanā ir veikts liels skaits labojumu un uzlabojumu. Base32 un base64 utilītām ir pievienota opcija "-i", lai ignorētu nederīgās rakstzīmes.

binārā opcija binbot

Opcija "-t TYPE" ir pievienota lietderībai df ierobežojot izvadi līdz noteikta veida failu sistēmai. Env lietderībai ir pievienota opcija "-0" katra rinda beidzas ar nulles koda rakstzīmi. Ionice lietderībai ir pievienota opcija "-t" ignorēt slēdzenes.

nopirkt grama žetonus

Smalcināšanas utilītprogrammai ir pievienota opcija "-s SIZE" dzēšamo baitu skaits. Taimauta, augšējā, pulksteņa un ping utilītas atbalsta vērtības, kas nav veseli skaitļi NN. Uniq lietderībai ir pievienota opcija "-z" kā atdalītāju izmantojiet rakstzīmi ar nulles kodu.

Unzip utilītprogrammai ir pievienota opcija "-t" failu pārbaude.

Uzlabotas pārvietošanās starp rindkopām, diapazonu atlasīšana un izmaiņu atsaukšana. Iespējas —getra un —setra ir pievienotas utilītprogrammai blockdev.

Visbeidzot, tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par šīs jaunās versijas izlaišanu BusyBox 1.

Papildinformācija

Kā nokļūt BusyBox? Ja jūs interesē iespēja iegūt šo jauno versiju. To var izdarīt, dodoties uz oficiālā projekta vietne kur tā lejupielādes sadaļā atradīsit gan avota kods, kā arī bināros failus un dokumentāciju.

 1. Ūdensvīrs OS New Android Pie Custom Rom
 2. Pievienotie konti pakalpojumā Office , ko pārvalda 21Vianet
 3. Civilkodeksa iespējas
 4. Ichimoku signāli binārajās opcijās
 5. Vecāku Kontrole Instalējiet CyanogenMod 7 ar šūnveida funkcijām Android planšetdatoros Iepriekš mēs apskatījām a Nook Color apakšējais statuss un paziņojumu josla palaižot piparkūku bāzes CyanogenMod 7.
 6. Canon : PIXMA rokasgrāmatas : MG series : Aparātprogr. atjaunināšana

Saite ir šī. Raksta saturs atbilst mūsu principiem redakcijas ētika.

 • Prēmijas par reģistrāciju binārās opcijās
 • Kopienas ienākumi tiešsaistē
 • Izlaides datums:
 • LXQt ir novietots kā viegls, modulārs, ātrs un ērts turpinājums no Razor-qt un LXDE galddatoru izstrādes, kas ir absorbējis abu labākās īpašības.
 • Atjauniniet konta e-pasta adresi vai paroli un pēc tam noklikšķiniet uz tālāk.
 • Rādītāji bināro opciju pārskati
 • Apmaksātu bināro opciju tirdzniecības signāli

Lai ziņotu par kļūdu, noklikšķiniet uz šeit. Pilns ceļš uz rakstu: Linux narkomāni » vispārējs » Bezmaksas programmatūra » BusyBox 1.