Tātad tirdzniecība


La Brea: īstās darvas bedres - Losandželosa, Kalifornija

Pārtikas un veterinārais dienests PVD Bauskas novada Jauncodē atklājis nelegālu svaigas gaļas sadales vietu, kā arī pieķēris kādu uzņēmumu nelegālā svaigas gaļas tirdzniecībā. Jau kādu laiku PVD uzmanību vietnē Facebook piesaistīja vairāki sludinājumi, kuros sociālā medija lietotāji tika aicināti iegādāties svaigu cūkgaļu, kas iegūta no piemājas saimniecībā turētām, ar dārza labumiem barotām cūkām.

Pētot sludinājumus un tiem pievienotos komentārus, PVD radās aizdomas, ka visticamāk cūkgaļa nav iegūta nelielā piemājas saimniecībā, kā vēstīts sludinājumos, turklāt gaļas izplatīšana notiek nelegāli.

Minimālas Kā tiek aprēķināta tirdzniecība nozaru ietvaros? Ir vairākas metodes, kuras palīdz novērtēt tirdzniecību nozaru ietvaros.

Noskaidrojās, ka cūkgaļa nav iegūta piemājas saimniecībā, kā solīts sludinājumā, bet gan lielā daudzumā iepirkta kautuvē un tālāk sadalīta nelegālā gaļas sadales vietā Jauncodē.

Transporta līdzeklī, ar kuru, neievērojot nekādas tātad tirdzniecība prasības un temperatūras režīmu, tika pārvadāta svaigā gaļa, konstatēti kg cūkgaļas un vairāk nekā 50 kg nezināmas izcelsmes putnu gaļas. Gaļas liemeņi atradās uz transporta līdzekļa grīdas, bet gaļas subprodukti - ievīstīti melnos plastmasas maisos, kas nav paredzēti saskarei ar pārtiku, ievietoti netīrās kastēs.

Arī pārbaudē gaļas sadales vietā Jauncodē konstatēti rupji higiēnas tātad tirdzniecība pārkāpumi, kuru rezultātā pārtika var tikt piesārņota un būt bīstama patērētāju veselībai.

skaidrs par iespējām veiksmīga tirdzniecība ar binārām opcijām

Par konstatētajiem pārkāpumiem pret uzņēmumu uzsākta administratīvā lietvedība. PVD aicina patērētājus, iegādājoties pārtikas produktus internetā, pārliecināties, ka produktu izplatītājs ir reģistrēts PVD un līdz ar to ir dienesta uzraudzībā. Iegādājoties pārtikas produktus, it īpaši dzīvnieku izcelsmes produktus — gaļu, zivis un olas, no nelegāliem tirgoņiem, tiek apdraudēta patērētāju veselība.

binārā signāla robots reālo iespēju formulas metode

Tāpat aicinām pievērst uzmanību, kādos apstākļos produkts ir atvests uz norunāto tikšanās vietu un vai tas ir marķēts. Šaubu gadījumā iesakām preci neiegādāties.

kā atgūt zaudēto naudu no binārām opcijām zvana iespējas tiesības

Savukārt uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar pārtikas produktu tirdzniecību internetā, vienalga, vai tie šos produktus ražo, vai nodarbojas ar izplatīšanu, PVD atgādina, ka, iesaistoties pārtikas apritē, ir obligāti jāreģistrējas PVD. Tāpat PVD aicina uzņēmumus, publicējot sludinājumus internetā, norādīt arī PVD reģistrācijas numuru, lai patērētāji var pārliecināties, ka pārdevējs ir reģistrēts dienestā, tātad — drošs.